DMX pracuje na novém albu

Fanoušci prvního dne vědí, že DMX v poslední době trávil nějaký čas ve studiu. Nyní, měsíce poté, co bylo oznámeno, že vstoupil na rehabilitaci, se Dark Man X zjevně připravuje na vydání nové hudby.

Ve čtvrtek (26. března) klepl newyorský rapper do Tory Lanez Karanténní rádio na Instagram Live. Během svého krátkého času na živém zasedání Tory věnuje X své květiny a chválu a na oplátku X říká Lanezovi o jeho plánech na vydání nového alba.'Jsem dole v Nashvillu, pracuji na albu,' řekl DMX Tory Lanez.Lanez požádal DMX, aby vyplivl verš z alba, ale s úctou prošel. 49letý rapper od své LP desky z roku 2015 nezveřejnil žádný projekt Vykoupení bestie . Poté, co loni podepsal novou smlouvu s Def Jam a znovu se sešel se Swizz Beats, se zdá, že DMX pilně pracuje na vaření svého dalšího studiového alba.

Před koncem roku 2019 se DMX po návštěvě rehabilitace triumfálně vrátil na pódium. Uprostřed své show v nočním klubu v Las Vegas zmocnil X dav motivačním projevem, který povzbudil jeho fanoušky, aby se v životě nevzdávali, ať se děje cokoli.„Když spadneš, vstaň, řekl svým příznivcům. Každý tady prošel nějakou sračkou ... a nikdy nevíte, co je pro vás Bůh ochotný udělat, dokud nepotřebujete, aby pro vás něco udělal. Nebudete vědět, jestli je ochotný vás vyzvednout, pokud nespadnete. Pokud se neztratíte, nebudete vědět, jestli je ochoten vám pomoci najít cestu.

Není potvrzeno, kdy dojde k poklesu alba DMX.

Podívejte se na 17 rapperů, kteří neuložili album za chvíli, kterou bychom rádi slyšeli