DJ Khaled, Shelley FKA DRAM, Morray a další - nové projekty tohoto týdne

Léto se valí pomalu, ale novinky od některých oblíbených hip-hopových ostřílených a stoupajících umělců nejsou. Podívejte se níže a najděte trochu tepla, které vám pomůže ukončit pracovní týden a zahájit víkend.

DJ Khaled se zmiňuje o přijímání umělců vokály celé týdny. A teď, jeho nejnovější nabídka, Khaled Khaled , přijel. Album se 14 skladbami obsahuje ikonickou spolupráci s velikány newyorského rapu Jay-Z a Nasem po boku zpěváka a skladatele Jamese Fauntleroye a Harmonies by the Hive pro skladbu „Sorry Not Sorry“. Producent se sídlem v Miami ve středu (28. dubna) prostřednictvím Instagramu škádlil smyslnou, přesto infekční nabídku a její doprovodné video. Vokály na poslední chvíli od Cardi B vytvořily LP také pro jejich společné úsilí s názvem „Big Paper“. Očekávejte vystoupení od dalších těžkých hitterů, jako jsou Drake, Lil Wayne, Jeremih, Migos, Megan Thee Stallion, Lil Baby, DaBaby, Big Sean, Meek Mill a další. Khaled Khaled je 12. LP charismatického beatmakera a pokračování Otec Asahda , pojmenovaný po svém prvorozeném synovi Asahdovi, který v roce 2019 poklesl.Shelley, dříve známý jako DRAM, představuje svůj nový přezdívku DRAM Shelley FKA , jeho první album asi za pět let. Úsilí, které obsahuje 10 skladeb a funkcí od Summer Walker, H.E.R., Erykah Badu a dalších, navazuje na jeho EP z roku 2018. To je dívčí jméno , ale je to také jeho první LP od jeho debutu, Big Baby DRAM v roce 2016.Na jaře roku 2021 XXL časopis, nyní stojí, zpěvák chovaný ve Virginii vysvětlil život v rozpětí let mezi jeho prvním sólovým albem a jeho nově vydaným druhým albem. Zažil závislost na drogách - za což dostal pomoc - smrt své matky, přibývání na váze a ztráta hmotnosti díky fitness a návrat k hudbě. „Když debutové album upadlo, byl jsem nový, ale pár let jsem byl stále tak nějak kolem, jen dělám“ Cha Cha Cha a „brokolice“ řekl. „Pořád jsem nebyl úplně v obraze toho, jaký byl život na nejvyšší úrovni, s tak velkou expozicí, tak velkou pozorností a tím více se děje. Všechno bylo dobré. Bylo to správné, nebo cokoli jiného, ​​ale zároveň všechny tyto ostatní věci začaly přicházet dovnitř. Jde o to, že se ve skutečnosti nepředstavují jako znamení jako: „Hej, tohle je problém, který přichází právě k tobě , přesuňte se doleva nebo se s tím vyrovnejte. “ Prostě se zasune přímo dovnitř. A tak jsem prostě nechal věci zapadnout dovnitř, protože jsem byl v roli. “

Nováček v Severní Karolíně Morray také tento týden vydal nový mixtape s názvem Pouliční kázání . Páska dorazila ve středu (28. dubna) se 13 melodickými a oduševnělými skladbami pouze od samotného Morraye. Toto úsilí, které získalo společný podpis od J. Colea prostřednictvím sociálních médií, zahrnuje skladby „Trenches“, „Can & t Use Me“ a jeho únikový hit „Quicksand“. Toto je první projekt rodáka z Fayetteville v Severní Karolíně, ale před vydáním vydal řadu singlů včetně „Switched Up“, „Big Decisions“ a „Kingdom“.Níže naleznete další novou hudbu od Gucci Mane, J. Perioda a dalších.

 • Khaled Khaled

  DJ Khaled

  Epické záznamy

 • DRAM Shelley FKA

  DRAM Shelley FKA

  Empire / Atlantic Recordings • Pouliční kázání

  Morray

  Vyberte šest záznamů

 • Tato naše věc

  Alchymista

  alk

 • Kódové jméno 16

  Capolow

  Filmová hudební skupina

 • Paralelní svět

  Cadence Weapon

  EONE Music

 • Příběh k vyprávění

  J. Období

  Truelements Music / RBC Records

 • FYE (F * CK VAŠE OČEKÁVÁNÍ) Pt. 2

  AG Club

  Cor / Tan Records / The Namelesscollective /

 • Nováček roku

  Lil Eazzyy

  Warner Music

 • Yasuke

  Létající Lotus

  Warp Records

 • Gravy Train Down Memory Lane: Side B

  Yung Gravy

  Yung Gravy

 • Bahenní ústa

  Yelawolf

  Slumerica

 • Atlanta's Most Wanted

  Ola Runt
 • Generační podvod EP

  Teejayx6 a Lex Luger

  TF Entertainment

Podívejte se na alba hip-hopů, které se v roce 2021 stanou 10