Divoké myšlenky DJ Khaleda s Rihannou a Brysonem Tillerem jsou platinové

Poté, co se rychle stala jednou z největších hymnů léta, dosavadní rekord DJ Khaled s názvem „Divoké myšlenky“ konečně dosáhl platinového statusu. Píseň, která obsahuje podpisové vokály od Rihanny, stejně jako verš od Bryson Tiller (a songwriting od PartyNextDoor), se od jejího vydání v červnu přesunula přes 1 milion jednotek.

The Hlavní klíč star oznámil tuto novinku svým fanouškům na Instagramu, kde všem poděkoval za jejich podporu hitů z jeho nedávného vydání Vděčný album.„#WILDTHOUGHTS #DJKHALED FEAT @badgalriri @brysontiller OFICIÁLNĚ PLATINUM!“ Khaled píše v titulku. „FAN LUV DĚKUJEM VÁM! #GRATEFUL K DISPOZICI KAŽDÉ TEĎ .. BLESS UP @wethebestmusic @rocnation @epicrecords prod od #DJKHALED žehnej @partynextdoor za to, že tam požehnáš své požehnání ✊ '

Jde o druhý rekord Khaleda, který letos získal platinovou certifikaci, protože jeho skladba „I The One“ s Justinem Bieberem, Chance The Rapper, Quavem a Lil Waynem již podle RIAA získala 3x platinu. Po vydání na začátku letošního roku debutoval ‚Im the One 'na prvním místě v žebříčku Billboard Hot 100.

Khaled má také na oslavu mnohem víc, protože si v srpnu vysloužil čtyři nominace na nadcházející MTV Video Music Awards 2017, které se budou konat v srpnu.Gratulujeme Khaledovi k získání další letošní platinové desky.

Tady je 19 rapperů, kteří v roce 2017 získají platinu