DJ Khaled's I’m The One Single Debuts At No. 1 On Billboard Chart

DJ Khaled již vyhrává na tolika úrovních, ale výkonný producent právě dosáhl významného milníku v hitparádách. The Hlavní klíč Hitmakerův nejnovější singl „I The One“, který upustil 28. dubna, oficiálně debutoval na 1. místě v žebříčku Billboard Hot 100. Na trati jsou například Chance The Rapper, Justin Bieber, Quavo a Lil Wayne.

Senior Vice President of Roc Nation, Lenny Santiago, který také pomáhá spravovat Khaleda s Jayem Z, odhalil novinku na Twitteru odhalením přebalu se štítkem č. 1.'Další!!! Byl venku jen týden a debutoval na prvním místě Billboard Hot 100. @djkhaled @billboard, “napsal na sociálních médiích.nejlepší hip hopová alba roku 2005

Minulý týden, Plakátovací tabule uvedl, že „The One“ by mohl debutovat na prvním místě v prvním týdnu vydání a předpovídat, že „by mohl prodat více než 150 000 stažení ve sledovacím týdnu končícím 4. května“. Tím, že dosáhl milníku, je to nyní první hlavní hit Hot 100 DJ Khaled a Chance the Rapper a jako první Quavo jako sólový umělec.

Dříve nejvyšší hitparádou pro Khaleda byl jeho singl z roku 2011 s názvem „I on m on one“, který zahrnoval Drake, Rick Ross a Lil Wayne a dosáhl vrcholu v čísle 11.Khaled se v současné době připravuje na vydání svého Vděčný album někdy letos v létě, které považuje jeho syna Asahda za výkonného producenta. Dosud pro projekt nemáme seznam skladeb, ale obsahuje „I The One“ a také „Shining“, ve kterém jsou Beyoncé a Jay Z.

Je to přísně pro mé fanoušky

Tady je 19 rapperů, kteří v roce 2017 získají platinu