DJ Khaled se sešel s Chance The Rapper, Quavo a Justin Bieber ve videu No Brainer

Jen něco málo přes rok od debutu „I The One“ se znovu sejdou DJ Khaled, Chance The Rapper, Quavo a Justin Bieber. Dnes (27. července) DJ ​​klepne na tři umělce pro „No Brainer“, první singl z jeho chystaného alba Otec Asahda album. Také uvolnil video pro novou skladbu.

Ve videu „No Brainer“ jsou Khaled, Chance, Bieber a Quavo na scéně falešného hollywoodského filmu. V pozadí vidíme Khaledovu frázi a jmenovku jmenovce „We the Best“ namísto světoznámého hollywoodského nápisu v Kalifornii. Baby Asahd je také v celém videu.j cole 2014 Forest Hills Drive Sales

Samotná píseň se odehrává, jako by měla skutečný název „Já jsem ten (část 2).“ Háček písně, stejně jako refrén pro „Já jsem ten,“ vidí Biebera vysvětlovat, proč je nejlepší.„Držíš se v davu, zlato, je to nevýrazné / Není těžké si vybrat / Jemu nebo mně, buď opravdové, zlato, je to nevýrazné / Měl jsi uvolněnou mysl / Jdi tvrdě a sledujte, jak vychází slunce / Jednou v noci změníte celý svůj život, “zpívá Bieber na písni, kterou zčásti produkoval producent„ Já jsem ten “, Nic Nac.

dům Nicki Minaj a mírný mlýn

Ve verši, který se příliš neliší od jeho melodického zapnutí „Já jsem ten,“ doplňuje Quavo ohýbání. „Maminka ti řekla, že nemluvíš s cizími lidmi / Ale když jezdíš v kapce, nemůžeš to vysvětlit / Na co jsi čekal celou tu dobu? (Jo) / Vyhodím mozek z mysli, 'rapuje.Další na řadě je Chano, který přináší některé citovatelné jednorázové linky a těsný tok. „Nevypadám bohatě, nemám řetěz (huh) / Není na seznamu, nemám žádné jméno / Ale my v této mrchě, mrchě, nejsem chromý / A nechávám si to do prdele Franklin, já nejsem gon ' změna.'

Khaled původně dráždil trať v pondělí odpoledne (23. července) na Instagramu. '' PŘERUŠUJÍCÍ ZPRÁVY! Hudba a video FAN LUV #NOBRAINER TENTO PÁTEČNÍ HYDRA! A VIDEO! #DJKHALED feat @ justinbieber @ chancetherapper @quavohuncho #FatherOfAsahd @wethebestmusic @ epicrecords @ rocnation DALŠÍ! Pamatujte si každý - přiveďte k dalšímu - MORES - brzy přijde [sic], “napsal.

Zatímco okamžik po vydání písně je rozhodně příliš brzy na to, aby bylo možné předpovědět jakýkoli druh komerčních čísel, díky Khaledově rekordu s Chanem a Bieberem se tato hra cítí jako bezpečná sázka. Od svého vydání loni v létě získal film „I The One“, který také představoval Quavo a Lil Wayne, pětkrát platinu. Nyní je čas zjistit, co tato nová skladba dokáže.Níže se podívejte na „No Brainer“.

ďábel na mém rameni, pán je mým svědkem

Podívejte se na 20 z vašich oblíbených rapperů pojmenování jejich oblíbených rapperů