DJ Khaled pokrývá digitální vydání časopisu XXL

Je to další . Minulý týden (30. dubna) klesl DJ Khaled Khaled Khaled , jeho hvězdné album plné 14 petard. Na památku svého 12. studiového LP, král frází pokrývá digitální vydání XXL časopis, vyfotografovaný Ahmedem Klinkem na sídlišti Khaled v Miami. Je to potřetí, co si známý DJ zajistil XXL obálka: první v roce 2017 se svým synem Asahdem, digitální obálka v roce 2019 a nyní tato.

Všechno, co Khaled dělá, je na extravagantní úrovni, od spolupráce, kterou uzavírá pro svá alba, až po premiéry, které vedly ke dni vydání, což znamená, že jeho rozhovor s krycím příběhem musel odpovídat stejné energii. V sobotu 1. května XXL rozsekal to s pravděpodobně nejslavnějším světovým DJem v jeho sídle v Miami, ale místo tradičního rozhovoru rapová superstar Lil Baby, která se objeví na Khaled Khaled třikrát, mluví s tvůrcem alba.Tady dva diskutují o tom, jak DJ Khaled rozhoduje, kteří umělci dát na svá alba, jaké nahrávky nahrávají, jak získat rapovou odměnu jako Jay-Z a Nas na společné stopě, jeho proces nahrávání a mnoho dalšího.Lil Baby zahajuje věci dotazem na Khaleda, jak dělá své záznamy.

Myslím tím, jak dělám své nahrávky, začínám s produkcí, hudbou, rytmem. Vytváříme to já a můj tým, nebo to někdy pochází od někoho, koho miluji, jako Tay Keith nebo tak něco, ty to říkám? ' Říká Khaled Baby. „Co s tím udělám, ujistím se, že hudba je správná. Beat musí být správný. Musí se mnou mluvit v různých úrovních a různých jazycích a různých vibracích. A pak odtamtud, nějaké záznamy, rád vymyslím jen pár nápadů, jen abych vzbudil další nápady.„Jako, když řeknu:„ Jo, zlato, chci o tom mluvit, “myslíš tím,„ zvládli jsme to, “„ dokázali jsme to, “„ Winnin “nebo bla, bla, bla, alespoň ty znáš směrem, kterým se chci vydat. Jakmile dostanu nápad, sedím si s umělcem jako jste vy. Pracuješ se mnou několikrát. Víš, že když jdeš do studia, vím, že Lil Baby přichází do mého studia, budu na to kurva připravený, ty to říkám? Budu připraven, to znamená, jako když sem vejde, musím mu zahrát kouzlo. “

Na Khaled Khaled , je tu píseň pro každého. Mladší fanoušci rapu upřednostňují skladby jako Every Chance I Get s Lil Baby a Lil Durkem, I Did It s Post Malone, Megan Thee Stallion, Lil Baby a DaBaby, Big Paper & apos; s plivajícími braggadocios bary Cardi B a samozřejmě nemůžete zapomenout na dvě letní hymny roku 2020: „Popová hvězda“ a „Řecko“ oba představovat Drake. Ale existuje také hudba pro O.G. rapoví nadšenci s písněmi jako Thankful představující Lil Wayne a Jeremih spolu s Sorry Not Sorry, skladbou, která spojuje hip-hopové koncerty zlaté éry Jay-Z a Nas. Tito dva rapperi na trati společně jsou vzácnou příležitostí, která nebyla od Nas naslouchána. Skladba Black Republican z roku 2006 a píseň Hov z roku 2007 „Success“. Nyní tento hlavní okamžik vytvořil nikdo jiný než DJ Khaled, který tak učinil, aby inspiroval mládež. 'A chtěl jsem inspirovat mládežnický dem, ty chci říct, pokud někdy s někým hovoříš, chlape, kdybys to mohl opravit, je to vždy skvělé, chci říct?' sdílí.

DJ Khaled se pyšní nejen tím, že dělá dobrou hudbu, ale také vytváří legendární okamžiky, které si fanoušci rapu pamatují. A přesně toho dosáhne se svými Khaled Khaled album.Peep DJ Khaled’s XXL digitální obálka časopisu a sledujte celý rozhovor níže.

Ahmed Klink pro XXL

Podívejte se na fotografie z digitálního titulního příběhu časopisu XXL Magazine DJ Khaleda

Peep DJ Khaled’s XXL digitální obálka časopisu a sledujte celý rozhovor tady .