DJ Esco a Future procházejí návrhy na projektu „Project E.T.“

jdu ven

protože je to beze mě tak prázdné

Budoucí řada skvělých nahrávek se zdála být nikdy nekončící. Nejprve tu byla trilogie mixů Netvor , 56 nocí a Beast Mode . Pak došlo k triumfu DS2 , stále jeden z jeho největších uměleckých úspěchů. Na to navázal vítězným kolem se zapnutým Drakem Jaký čas být naživu, a udržel to naživu Fialová vláda a EVOL tento rok. Tato téměř nemožná, zdánlivě horká série trvá už dva roky a dalo by se velmi dobře dokázat, že Future byl v té době nejlepším rapperem.Jeden člověk, který tam během této série byl téměř na každém kroku, je DJ Esco. DJ, narozený William Moore, a Magic City, klub, kde se točí, byli Future ve své hudbě často vynecháni. Esco bylo hostitelem a součástí inspirace pro Future 56 nocí , jehož název odkazuje na 56 nocí, které Esco strávil ve vězení v Dubaji. Ti dva se ukázali vedle sebe na večírcích, na červeném koberci a v hudebních videích; jsou zdánlivě neoddělitelné. Když oznámení o Projekt E.T .: Esco Terrestrial, přišel poslední mixtape z dua, všude to bylo důvodem k oslavám.Mixtape je primárně vydáním Esco, ale jako DJ ponechává většinu práce na Future. Bohužel se zdá, že rýmmer je na autopilotu většiny 16-trackového projektu, který zahrnuje mimo jiné produkci od Esco, vedle DJ Mustarda, Southside, Metro Boomin a Zaytoven. Budoucnost vydává každých pár měsíců soustavně skvělou práci, takže může být přirozené, že se konečně uvolnil, aby svou sérii odpalování trochu snížil. Na Zemi mohou narazit i mimozemšťané z Pluta.

rapová píseň s vysokým hlasem

Rýmy nemusí být nutně špatné. Jde jen o to, že s tolika výstupy na jeho vlastní projekty a funkce pro hosty byl obsah slyšet mnohokrát dříve. Budoucnost stále rapuje o nocích plných párty, drog a sexu se všemi druhy skvělých žen, přes čočky radosti a deprese (často obojí). Zdá se, že se pro něj málo změnilo. Zdá se, že je se svou rolí trochu spokojenější, zdá se, že se hlad zmenšil. Dokonce i „100it Racks“ s Drakeem a 2 Chainz trochu padají. Jedná se o sestavu, která měla vytvořit jednu z nejlepších letních písní, zejména s ohledem na jejich předchozí spolupráci. Místo toho je to chlápek mimo pár nezapomenutelných 2 Chainzových linií, ve kterých rapuje o tom, že si kodein dá na salát.Samozřejmě existují výjimky. Na 'Benjamins Burn', poslední skladba Projekt E.T., dostaneme největší hit. Není žádným překvapením, vzhledem k tomu, že trať produkuje Metro Boomin, který má s Future neuvěřitelnou chemii. Trať najde Fewtche vzpomínající na jeho výstup z ničeho na rapovou hvězdu. Ptá se: „Kolik lidí to zajímá?“ a, 'Kolik lidí to gon' buď tam?' s odkazem na přátele, kteří ho opustili kvůli žárlivosti na jeho bohatství. Budoucnost je vždy skvělá, když dostane introspektivu, a to v kombinaci s temným rytmem Metro Boomin vytváří úspěch.

Další zajímavosti často pocházejí od některých z mnoha zaznamenaných hostů. Lil Uzi Vert svítí nad Zaytovenovými atmosférickými klávesami „Too Much Sauce“. Future má další ze svých nejlepších vystoupení ve spolupráci s Young Thug „Who“. Dva MCs měli v minulosti problémy, ale když se vrhli na nit a srovnávali se Avatar: The Last Airbender, přejete si, aby více spolupracovali. Rich Homie Quan a Rae Sremmurd také září na „šampaňské sprše“ a „Party Pack“.

Jednou z solidnějších skladeb na kazetě je jedna ze dvou skladeb, kde se Future neobjeví: „Stupidly Crazy“ s Casey Veggies a stoupajícím rýmem Nef The Pharaoh. Oba si za minutu odskočí přes jeden z nejlepších beatů DJ Mustarda. Tato píseň může mít největší šanci stát se hitem cokoli z čehokoli na projektu.Zdá se, že budoucí horká série se trochu ochladila Projekt E.T ., ale to neznamená, že páska je nevýrazná záležitost. Pocit tempomatu je zřejmý, což by mohlo znamenat, že šetří více tepla pro svůj vlastní připravovaný projekt. Ať tak či onak, Future Hive ocení, co tento tandem nabízí.

většina hip hopových alb, která se kdy prodala

Podívejte se na 50 ohnivých hip-hopových alb, která si musíte toto léto poslechnout