Diddy žaluje Sean John Clothing Company za 25 milionů dolarů za použití jeho obrazu v reklamách

{h1}

Diddy je opět zapleten do právní bitvy se Seanem Johnem, oděvní řadou, kterou proslavil.

Podle dokumentů federálního soudu podaných ve čtvrtek (4. února) na Manhattanu v New Yorku Puff žaluje Seana Johna a současného vlastníka společnosti, Global Brands Group USA, o 25 milionů dolarů. Soudní spor tvrdí, že společnost GBG USA spolupracovala s britským maloobchodním prodejcem žen Missguided na vytvoření nové dámské linie a na propagaci nové značky použila jméno, image a podobu Diddy. Hudební magnát však společnosti nikdy nedal svolení. GBG USA je obviněn z poskytování nepravdivých nabídek tisku Diddy podpora linky.vibrační obal s 50 centy a vojákem

„Dohoda SJ / Missguided byla uzavřena bez vědomí, souhlasu nebo souhlasu pana Combse,“ uvádí se v žalobě. „A pan Combs nikdy nepodpořil sbírku GBG, která je označena jako„ sean john x missguided “. a „Sean John x Missguided.“ Pan Combs neudělil obžalovaným právo používat jeho jméno, podobu, podobu nebo osobnost ve spojení s GBG Collection, ani nesouhlasil s veřejným prohlášením nebo vystoupením na podporu GBG Collection. “Celkově Puffův právní tým obviňuje GBG USA z falešného souhlasu, zneužití podobnosti a porušování jeho práv na publicitu. Usilují o „vymáhání skutečných, zvláštních a zákonných škod, zisků způsobených neoprávněným použitím a zneužíváním jeho jména, image, podoby a osobnosti, jakož i poplatků a nákladů advokáta“ ve výši 25 milionů USD a chtějí zkušební porota.

XXL oslovil GBG k vyjádření.Diddy založil značku Sean John v roce 1998 a vedl značku k mírnému úspěchu. V roce 2016 prodal většinový podíl ve společnosti GBG USA. Diddy se v loňském roce dostal do problémů s GBG, když je obvinil ze skrytého používání fráze Hlasuj nebo zemři, kterou proslavil prostřednictvím své skupiny politických služeb Občanská změna v roce 2004.

Podívejte se na 21 hip-hopových projektů, které byly fanoušky opravdu nadšené, ale nikdy se nestaly