Diddy trvá na tom, že s 50 centy nemá hovězí maso

50 Cent už léta vtipkuje a střílí na Diddyho, ale nikdo si není zcela jistý, jestli jsou ti dva přátelé nebo nepřátelé. Zatímco se fanoušci stále snaží přijít na to hovězí, CEO Bad Boy sdílí při návštěvě svůj pohled na svůj vztah Snídaňový klub na Power 105.1 v New Yorku tento týden (18. ledna).

kdo vyhrál slavnost lásky 2

Při propagaci své nové soutěžní přehlídky talentů Čtyři „Diddy oslovuje Fiftyho nedávné„ ovocné “komentáře, které odkazují na jeho vystoupení na N.O.R.E. Pijte Champs podcast. Během svého nedávného rozhovoru s Snídaňový klubZbohatněte nebo zemřete Tryin ' rapper řekl, že Diddyho nazýval „ovocným dortem“ v průběhu let poté, co ho Puff chtěl vzít na nákupy na svatbu Chrisa Lightyho.'Ano, myslel jsem, že potřebuje nějaké oblečení,' říká Diddy. 'Co? Jsem milý chlap. Nemám žádné hovězí maso s 50. Miluje mě. “I když se zdálo, že hostitelé nevěří Diddyho komentářům o jeho vztahu s Fifty, vysvětluje to tím, že podnikatel G-Unit ho miluje, navzdory hrůzostrašným příspěvkům na Instagramu.

'Všichni nevidíte, že mě miluje?' zeptal se. „Opravdu si myslíš, že je to nenávist? Když to opravdu rozložíš, byl jsi tady dlouho, víš, že mě miluje. “Erica Mena a Bow Wow svatební fotografie

Přestože hudební manažer s Fifty nemá žádné hovězí maso, musí zdůraznit, že nejde o stejnou osobu, přestože dosáhl vysokého úspěchu v hudebním průmyslu.

„Nejsme stejní,“ volá. 'Nejsme vystřiženi ze stejné látky.'

Sledujte, co Diddy říká o Fifu kolem hranice 20:15, a podívejte se na celý rozhovor níže.Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2017