Desiigner volá Kanye West Crazy, říká, že přinesl G.O.O.D. Hudba zpět

Designnení spokojený s tím, jak lidé říkají, že spadl od vydání svého obludného zásahuPanda skončilapřed třemi lety. To jasně uvedl na instagramovém živém zasedání, na kterém nazval Kanye West bláznivým, a prohlásil, že on sám je tím, kdo pomohl přivést G.O.O.D. Hudební štítek zpět do popředí.

'Nikdo pro mě tohle hovno nedělá, brácho.' Nikdo to pro mě nedělá, řekl Desiigner během páteční odpoledne (1. února) IG Live session. Podepsal jsem Kanyeho Westa. Největší nigga - všichni negrové si myslíte, že je geniální. Všichni niggas si myslíte, že to nigga hovno. Ale pro mě, nigga, ta nigga je šílená, nigga. Pro mě, nigga, to jsem dělal sám.Od výše uvedeného bodu si Desiigner váží za to, co považoval za G.O.O.D. Hudební oživení. Pro mě nigga jsem přinesl G.O.O.D. Hudba zpět, nigga, a všichni to vědí, pokračoval. Takže o čem mluvíš, jsem spadl. Vyhodil jsem jen dva mixtapy, brácho. Dva, brácho.V dalším bodě jeho relace IG Live, Desiigner říká, jsem diamant pro vás niggas udělal dvakrát, brácho ... takže lidé si moji hudbu koupili 20 milionůkrát. Všechno z toho všeho musíš jen chladit, bráh. “

Nezdá se, že by existoval zjevný motiv pro Desiignerovu kritiku Ye nebo jeho G.O.O.D. Hudba tvrdí, ale je jasné, že je frustrován svými naysayers.Podívejte se na Desiignerovy komentáře o Kanye a G.O.O.D. Hudba pro sebe níže.

Vydejte se do zákulisí s Desiignerem na 2016 XXL prváku Shoot