David Banner a Romeo Miller si zahrají v novém filmu Never Heard

David Banner a Romeo Miller nadále rozšiřují své herecké úspěchy. Oba rapperi budou hrát v připravovaném filmu Nikdy neslyšel .

Režie: Josh Webber. Romeo bude hrát roli Bannerova syna Jalena, který vyrůstá bez otcovské postavy v drsné čtvrti v Los Angeles. Nakonec se dostane do nepříjemné situace, když jeho přítel nakonec upadne do dluhu u velkého drogového dealera. Ve filmu dále hrají Robin Givens, Karrueche Tran a Dijon Talton.Myslím, že tento film opravdu rezonuje s mnoha rodinami po celém světě, řekl Webber. V životě neustále čelíme volbám a každá vaše volba má své vlastní důsledky. Nikdy neslyšel učí nás, že někdy se můžeme rozhodnout špatně, ale nikdy není pozdě změnit svůj směr a najít spravedlivou cestu.Nikdy neslyšel je založen na knize Tamera Hill Nikdy jsem neslyšel mluvit mého otce a má být vydán 1. listopadu.

Banner, který vydal své poslední album, Bůh Box V roce 2017 má pod sebou téměř tucet celovečerních filmů Black Snake Moan , Tyto Vánoce , Stomp the Yard: Homecoming a Jízda podél . Seznam Romea je u rolí ve filmech ještě delší Skákání na koštěti , Madea's Witness Protection a spousta televizních vystoupení.Podívejte se na trailer k nadcházejícímu filmu níže.

Nýtovací zábava

94 hip-hopových umělců, kteří v roce 2018 získají platinu