Dave Chappelle hraje Lil Jon na ‚Chappelle's Show '- dnes v hip-hopu

V tento den, 25. února, v historii hip-hopu ...

Curtis, mladý syn lékaře

2004: V tomto okamžiku se Dave Chappelle díky své skečové komediální show proměnil v komediální superstar a on se rozhodl přidat do seriálu segment, kde se v roce 2004 vesele vydává za Lil Jon.Comedy Central měli zásah do rukou Chappelleova show , noční komediální show s náčrtky nikoho jiného než komika Davea Chappelleho. Přehlídkou bylo Daveovo hřiště, kde si mohl pro humor vyzkoušet nejrůznější jedinečné nápady. Vždy to bylo ovlivněno hip-hopem, představeními Kanye West, Common, DMX a dalších. Dave vzal svou lásku a znalosti hudby a použil ji pro komedii. Své vlastní točení na osobnost Lila Jonea, která byla větší než život, dávalo příliš smysl.Chappelle se v tento den poprvé vydával za Lil Jon v náčrtu nazvaném Moment v životě Lil Jon. Na tomto konkrétním okruhu hraje Chappelle na letišti Lil Jon, vyzdobený falešnými dredy, vybavenou čepicí a třímajícím pasák. Lil Jon je jako kdokoli jiný a snaží se odbavit svůj let, ale věci se zhoršují, jakmile nepochopí pokladníka, který mu byl přidělen. Ptá se, zda si odbavuje zavazadla, a různých dalších otázek, na které Chappelle odpovídá nepříliš přehnanou verzí jednoho z podpisů adilb Lil Jon, „YEAH !!!“ Odpovídá „CO?“ a „OKAY ??“, vtipně zdůrazňující osobnost producenta z Atlanty. Dokonce se uklidní, přejde do význačného anglického přízvuků krále a než vyrazí zpět do ad-libs, reaguje normálně.

Náčrt Lil Jon byl hitem a dokonce vedl k tomu, že se producent stal jeho fanouškem a napodoboval jeho Davovu verzi. Parodie pokračovala po celou sezónu a téměř okamžitě se stala okamžikem popkultury.jsi chytrý, věrný, vážím si toho

Film Dave's Chappelle 'A Moment in the Life of Lil Jon' vytvořil nezapomenutelné okamžiky pro obě strany a je příjemnou vzpomínkou na fanoušky komedie i rapu.

Podívejte se na 18 z nejzábavnějších hip-hopových momentů v „South Park“