Dame Dash tvrdí, že Jay-Z se velmi těžce snažil dostat s Aaliyah

Předtím, než se Jay-Z zamiloval do lásky a nakonec se oženil s Beyoncé, byl magnát Roc Nation zamilovaný do zesnulé zpěvačky R & B Aaliyah, podle dřívějšího zpěváka Roc-A-Fella Dame Dash.

V rozhovoru Stránka šestá zveřejněná v pondělí (2. prosince), Dame tvrdila, že Hov se pokusil pronásledovat Aaliyah. Snažil se velmi tvrdě, řekl Dame publikaci. Nechtěl jsem se zamilovat do Aaliyah, byla prostě tak cool. Ale víte, oba jsme šli tvrdě ... všichni se snažili dostat do Aaliyah - nebyl to jen Jay.Dame a Aaliyah spolu chodily od roku 2000 až do své předčasné smrti při leteckém neštěstí 25. srpna 2001. Bylo jí jen 22. Dame říká, že Hov byl jen jedním z mnoha lidí, kteří projevili zájem o zpěváka Rock the Boat.Nevěděl jsem, že se na ni Jay pokouší křičet, ale pak se to prostě stalo, dodala Dame. Snažil se, já se snažil. Všichni se snažili - šlo to tvrdě.

Jinde v rozhovoru Dame laskavě hovořil o svém vztahu s zesnulou hvězdou R&B, jejíž poslední album, Aaliyah , byla propuštěna měsíc před její smrtelnou leteckou katastrofou.Byla prostě pekelná ... smáli bychom se ... nikdy jsme nepřestali viset a to se s ní stalo, prozradila Dame. Nikdy neexistovala žádná povinnost ani žádný titul ... prostě se mi líbilo být někým kolem toho, kdo jsou.

Kamkoli v rozhovoru Dame dodala, že byl zamilovaný do Aaliyah jako člověka a jeho celebrita ho nepřitahovala.

Podívejte se na 25 z nejlepších úvodních alb hip-hopu od roku 2000