Ve 32 letech zemřel Dallas Rapper C Struggs

Z hip-hopové komunity v texaském Dallasu vychází smutná zpráva. Rapper C Struggs zemřel ve věku 32 let po boji s rakovinou.

Texas MC byl údajně diagnostikován s metastatickým karcinomem a nedávno dostal asi osm týdnů života, uvádí Zrcadlo . V pátek odpoledne (3. srpna) bohužel této nemoci podlehl.Řeknou to zdroje blízké rapperovi UrbanIslandz Struggs byl v dobré náladě a stále pracoval v době, která vedla k jeho smrti. 'Dobře bojoval, protože nahrával hudbu a dokonce natáčel videa a všechny ty sračky, ale jeho zdraví se za posledních pár dní opravdu zhoršilo,' uvedl zdroj. Jeho smrt je pro komunitu velkou ranou, protože to byl někdo, koho milovali všichni, pro které nemá hovězí maso, všichni milují Struggse.Struggs si udělal jméno v oblasti Dallas / Fort Worth. Udělal hluk výjimečnými skladbami jako 'Give 2 Fuccs' a 'Same Nigga' s Skrillou. V roce 2016 se spojil s Rickem Rossem pro skladbu „Do It“, což je pravděpodobně jeho dosud nejpozoruhodnější střih. Když se dozvěděli zprávy, The Bawse naskočil na Instagram, aby se podělil o soustrast.

'Právě jsem dostal zprávu, že jsme ztratili dobrého nigga, člověče.' Dobrý nigga. Dallas nigga. Můj kámo, C Struggs, “hlásil Ross. 'Křičte na každého, kdo zastupuje C Struggse, jeho malé děti.' Homie byl dobrý kámo. Pamatujeme si tě, kámo a vždycky jsme pamatuj si, kámo. Požehnat.'Podívejte se na Struggs Rozay collab a reakce rappera Miami na zprávy o Struggsově reakci procházející dole.

R.I.P. C boje.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu