DaBaby reaguje na údajný únik nahého videa

DaBaby je nejnovější rapper chycený ve skandálu s únikem videa NSFW a nyní v roce 2019 XXL Nováček se touto záležitostí zabývá.

V sobotu (21. prosince) se DaBaby stala trendovým tématem na Twitteru poté, co se na internet dostalo nahé video muže, který byl údajně MC v Severní Karolíně. V dotyčném videu lze vidět muže, kterého mnoho lidí na Twitteru považovalo za DaBaby, od hrudníku dolů s odhaleným vztyčeným penisem. Osoba nebo audio DaBaby je slyšet rapovat DaBabyho texty z jeho verše na Stunna 4 Vegas. píseň Animal.znovu se vrátím do laboratoře

Vím, že jsi mi nepředstavoval, že se mě dotkneš, já to chci pimpin '/ Ať ji moje mrcha zbije, hlas DaBaby rapuje v sedmisekundovém klipu.Podle 'Bop' rapper, tím videem není on, což znamená, že někdo mohl dabovat jeho zvuk videem. Brzy v neděli ráno (22. prosince) vyskočila DaBaby na Twitter, aby vyřešila rozruch.

„Ion send akty,“ zveřejnil na Twitteru.Navzdory tomu, že video zjevně není rapperem, měl Twitter polní den s reakcemi na klip s hodnocením X.

Shodou okolností údajný nahý únik DaBaby přichází na paty A $ AP Rocky, který musí popírat, že byl v sexuální kazetě, která se minulý týden dostala online. O celé situaci měl větší smysl pro humor.

„MŮJ Penis a já jsme se probudili 2 ALARMUJÍCÍ NARUŠENÍ VIDEOKLIPU 2DEN,“ napsal Flacko na Twitteru. „JAK JE JEHO OBRANNÁ ADVOKÁTKA, PŘIPRAVILI JSEM 2 ODMÍTNUTÍ JAKÉKOLI POMALÉHO TLAKU NEBO NEDOSTATEČNÉHO ZABITÍ PUSSY. DLOUHÝ SEZNAM SPOKOJENÝCH ŽEN MŮŽE PŘESVĚDČIT. ALE SKUTEČNÁ PUNCHLINE ZÍSKÁ PPL, KTERÉ NIKDY NEFUCKOVAL, RYCHLOST HO ON & # x1F62E ;.V dalších novinkách souvisejících s DaBaby rapper uzavřel hvězdný rok tím, že udělal Forbes ' Seznam 2020 30 do 30 let. Byl také nedávno nominován na dvě ceny Grammy za rok 2020.

šance, že rapper cílová čára snl

Podívejte se na 30 z nejvíce šokujících obalů hip-hopových alb roku 2010