Comptonovo nejhledanější album „Music to Driveby“: Dnes v hip-hopu

V tento den, 29. září, v historii hip-hopu ...

Sony Music Entertainment1992: Gangsta rap má dlouhou linii, kterou lze vysledovat po celá desetiletí. Srdce a duši subžánru podle některých zrodila ve Filadelfii Schooly D, ale většina fanoušků souhlasí s tím, že rozkvetla v Los Angeles.Jakmile N.W.A vzlétly, jejich úspěch inspiroval další umělce v jejich domovské základně v Comptonu v Kalifornii. MC Eiht a Tha Chill, zakladatelé skupiny Compton's Most Wanted, s dalšími členy DJ Mike T, DJ Slip a The Unknown DJ. Kdysi měli DJ Ant Capone, ale rozdělili se. Bez ohledu na to, jejich první album, Je to Compton Thang , vyšlo v roce 1990 a bylo následován Přímá kontrola a po; další rok. Dnes, 29. září, v roce 1992, vydali své třetí album, Hudba na Driveby .

raději noste latexové texty

Tématem výběru posádky bylo vše, co přišlo na počátku 90. let jako podvodník a gangster z LA: zločin, svár a další aspekty podsvětí. Music To Driveby vznikl jeden z největších Comptonových nejhledanějších songů. Trať byla „Hood Took Me Under“, která sdílí realitu dospívání jako znevýhodněného černého mládí v sousedství plném gangů.MC Eiht vyprávěl velmi živý příběh o tom, co se může stát dětem, které přicházejí v drsné části města. „Protože když vyrůstáš v kapuci, chceš si nárokovat sadu / Není to tak, že bys chtěl, ale musíš,“ plivne. „Nebuď známka, protože by tě mohli niggas smát /
Přímo z muthafuckinu ' blok.'

MC Eiht samozřejmě pokračoval ve své úspěšné sólové kariéře a Comptonův Most Wanted pokračoval po tomto albu v osmileté pauze. Od roku 2006 neuvolnili vydání jako jednotka Comptonův O.G. .

Podívejte se na 60 hip-hopových alb, která v roce 2018 dosáhnou 20 let