Komik Neal Brennan říká, že R. Kelly měl Goonsa v parodii na Davea Chappella

Komik Neal Brennan tvrdí, že R. Kelly kvůli komikům vyslal zabijáky, aby se postavili Daveovi Chappellovi nechvalně známá skica to si dělalo legraci ze zpěvaččiny údajného sexuálního pásku s nezletilou dívkou.

V rozhovoru s Snídaňový klub včera (15. ledna), Brennanová, která byla spoluautorkou Chappelleova show během série běh na Comedy Central v letech 2003-2006, řekl posádce Power 105.1, že Kelly se choval zášť vůči Chappelle za to, že dokonce uvolnil náčrt, který shledává, že Chappelle se obléká a zpívá jako R. Kelly, když šokujícím způsobem uráží na močení. Brennanová tvrdí, že Kellyho zabijáci se střetli s Chappelleem a jeho zabijáky, když byli v Chicagu během špičky show.R. Kelly chtěl bojovat s Davem, řekla Brennanová. Doslova ... jeho zabijáci přišli k Davovi v Chicagu a Daveovi zabijáci zasáhli. Goonové vyjednali.I když se situaci vysmáli, Brennanová dala jasně najevo, že Chappelle vůbec neměla Kellyho záda. Zdůraznil, že byly jedním z mála komediálních pořadů v televizi, které skutečně řešily kontroverze a přiměly lidi uvědomit si, jak je to pobuřující. Komik také oslovil kritiky, kteří souděli Chappelle a producenty show, že si ze situace dělají legraci.

Nemyslím si, že lidé chápou, co má komedie dělat, řekla Brennanová. Budeme pozorovat věci, budeme si dělat legraci z věcí. Chtěli lidé, abychom shromáždili četu a zatkli R. Kellyho? Co jsme měli dělat?Brennanovy komentáře dorazily, když Post Malone, Chance The Rapper, hovořil o obviněních proti zpěvákovi.

Podívejte se, co Neal Brennan řekl o R. Kellym a jeho hrdlořezech níže.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem