Sbírka nejdivočejších tweetů Lil Uzi Vert

Lil Uzi Vert není nevyprovokovaným nadměrným sdílením cizí.

Od vstupu do Twitteru v roce 2013 se ověřený účet Uzi od svého vzniku prakticky zdvojnásobil jako trolující účet.Při získávání tisíců retweetů vztahujících se k jeho sexuálnímu životu a jeho nepředvídatelnému přátelství s Playboi Carti nelze říci, co by mohl rapper z Philadelphie zveřejnit na platformě sociálních médií. Uzi naposledy nabídl svůj názor na novou nahrávku Playboi, @ Meh. Po vydání Cartiho skladby Uzi tweetovala „Just Meh“ spolu s obrázkem obalů písně. Mnozí tento komentář brali jako diss, ale tweety se tím nezastavily.Když se Carti připravuje na své dlouho očekávané Celá Lotta Red Uzi si hravě znepřátelil 23letého rappera a vysmíval se jeho každému virtuálnímu pohybu. To také potenciálně fanouškům připomnělo, jak divoký byl rým v průběhu let.

Lil Uzi Vert má 6,8 milionu sledujících na Twitteru, kde se pohyboval a komunikoval s fanoušky. Některé z nejintimnějších a nejosobnějších podrobností Uzi byly kromě očekávaných oznámení alba zveřejněny také na platformě sociálních médií.The 2016 XXL Nováček 'S Věčný útok album obdrželo velké oznámení na Twitteru v červenci 2018. Rapper v té době tweetoval: „Věčný znamená navždy. Atake znamená předjíždění. “

Stejně jako většina umělců i Vertův komentář umožňuje propagaci jeho alb a písní. Někdy však příznivci Lil Uzi dostanou nepředvídanou dávku rozmarných nebo zvláštních tweetů, které mají za následek nesčetné lajky, komentáře, retweety a masovou hysterii mezi fanoušky.

Níže se podívejte na zábavnou kompilaci nejdivočejších tweetů Lil Uzi Vert.Sbírka nejdivočejších tweetů Lil Uzi Vert