Oficiálně vydáno klasické nakupování hvězd Lil Peep Song Star

Fanoušci Lil Peep byli v pátek (19. dubna) příjemně překvapeni, když byla prostřednictvím streamovacích služeb vydána jedna z raných klasik pozdějších umělkyň „Star Shopping“.

seznam 2005 hip hopových písní

Píseň je původně z roku 2015, ale údajně byla původně odstraněna ze streamovacích služeb kvůli problémy s odbavením vzorků . Nyní je balada z produkce Kryptic připravena pro nové i staré fanoušky. „Star Shopping“ je pomalé pálení poháněné akustickými akordy a ozvěnami vokálů. Peep voskuje poeticky o komplikovaném vztahu. Jednotlivé ukázky 'Never Mess With Sunday' od Yppah.„Počkej tady, hned se vrátím,“ rýmuje se Peep. „Vím, že pro tebe nejsem tak důležitý / Ale pro mě, děvče, jsi mnohem víc než nádherný (jo) / mnohem víc než dokonalý (jo) / právě teď vím, že opravdu nejsem stojí za to.'Peepina matka Liza Womack uhasila a prohlášení o opětovném vydání s podrobnostmi o původu písně. „Gus ve skutečnosti složil texty„ Star Shopping “do svého telefonu, do své aplikace Notes, 16. srpna 2015 - hned po cestě do Cambridge na narozeniny svého dědečka,“ vzpomněla si. „Píseň byla nahrána do SoundCloudu až v prosinci téhož roku. To byla Gusova velká píseň, protože hned získal mnoho pohledů a rád - 20k za 24 hodin a přes sto tisíc za týden. Byl z toho velmi nadšený.

Podle Womacka se brzy objeví také video pro nedávno znovu vydanou skladbu „Gym Class“. „Gusovi se„ Gym Class “líbila natolik, že k tomu natočil video,“ prozradila. Natočil video „Gym Class“ se svým přítelem a spolupracovníkem Killstation. Killstation připomněl, že fotografie použité jako překryvné obrázky pro animace titulů a snímků byly nakresleny Gusem - pomocí ostří na papírový ručník, protože v jejich domě nebyl papír.Peep zemřel na náhodné předávkování v listopadu 2017. Od jeho smrti vydala jeho rodina a tým nový materiál, včetně „Čekal jsem“ s iLoveMakonnen a Fall Out Boy, „Falling Down“ s XXXTentacion a Přijďte, až budete střízliví pt. 2 album.

Níže se podívejte na „Star Shopping“ a „Gym Class“.

vystoupit z auta aesop rock

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku