Chris Brown líčí noc, kdy napadl Rihannu v dokumentu „Vítejte v mém životě“

Před více než osmi lety byl Chris Brown zatčen za útok na jeho tehdejší přítelkyni Rihannu. Nyní ve svém novém dokumentu s názvem Vítej v mém životě , líčí talentovaný, ale ustaraný zpěvák noc útoku. Podívejte se níže na klip.

V novém dokumentu Brown říká, že on a vztah Rihanny se staly vzájemně urážlivými dlouho před tou hroznou nocí v roce 2009. Byly by to slovní boje, říká v dok. Byly by také fyzické boje. Stále miluji Rihannu, ale budu upřímný. Budeme spolu bojovat. Udeřila by mě. Zasáhl bych ji, ale nikdy to nebylo v pořádku. “Brown, jehož nejnovější projekt, Srdce za úplňku , bude dvojalbum, které vyjde na Halloween, dále odhaluje, že uvažoval o myšlence oženit se s Rihannou, když se ho zeptala na jednoho z jeho bývalých, který pro něj v minulosti pracoval. Lhal, a to tehdy, když mu popová superstar ztratila důvěru.danny brown - když prší

V noci, kdy byl zatčen za útok na Rihannu, Brown říká, že byla rozrušená, když se jeho ex objevil u hudební legendy Clive Davisové. párty před Grammy, i když jí bylo řečeno, aby se držela dál od Browna. V té době Brown řekl Rihanně, že nevěděl, že se jeho bývalý účastní, ale Rihanna našla text, který mu bývalý poslal, že tam bude.

mladý kriminálník 21 divoký královský dub

Zdá se, že tato lež hrála roli ve fyzické hádce, Brown a Rihanna by se dostali do krátké doby později. Brown říká, že ho Rihanna kopl a on na to odpověděl úderem pěstí.Urazil jsem ji a to jí srazilo ret, odhaluje. Když jsem to viděl, byl jsem v šoku, jako: ‚Kurva. Proč jsem ji sakra praštil? ‘Odtud mi plivá do obličeje, plivá krev do tváře a ještě víc mě to rozzuřilo, takže v autě jde o skutečný boj.

Brown pak říká, že Rihanna ho popadla za šourek a on na ni zareagoval kousnutím do paže. To vše se odehrálo během plavby po hollywoodské čtvrti v Lamborghini. Brown říká, že jakmile se zastavil v Hancock Parku, Rihanna předstírala, že vystřelila klíče z okna, a křičela o pomoc. Snaží se mě zabít, “křičela Brown.

V následku fanoušci viděli obraz špatně zbité Rihanny a její i Brownův život se výrazně změnily.Love & Hip Hop: Atlanta Season 6 Episode 6

Její ret byl zatčen, říká Brown. Měla uzel, protože jsem jí tlačil hlavu nahoru k oknu. Mnohokrát se na ten obrázek podívám zpět a mám rád: „To nejsem já, brácho.“ Nesnáším to dodnes. To mě bude pronásledovat navždy.

Podívejte se níže na Brownovu vzpomínku.

Podívejte se na fotky různých vzhledů Chrisa Browna za ta léta