Chris Brown zveřejnil 21 Savage Meme, dostal se do ofsajdu

21 Savageův imigrační případ není opravdu směšná záležitost. Přesto existují stovky memů, které si minulý víkend zatkly rapperovo zatčení a minulé pondělí (4. února) se k trendu připojil Chris Brown.

C. Breezy vyskočil na svůj účet Instagram a zveřejnil mem založený na 21 verši v rapperově 2016 XXL Nováček Cypher . Tato upravená verze dabovala 21 verš s vokály britského rappera, s úmyslem zesměšňovat 21 osvědčené britské kořeny. Odtamtud se soubor Set rozhodl tleskat zpět v sekci komentářů v příspěvku Breezy.Pro jeho odpověď Offset napsal: Memes není legrační chromý.Nyní není jasné, zda si Brown nutně dělal legraci z právní situace 21 Savage. Pro svůj titulek napsal zpěvák CMON FAM, PŘESTÁVEJTE HRAJTE WIT DA MANS DEM. Přesto to vypadá, že Offset, který kdysi vytvořil projekt s 21, nebyl v pohodě, když Brown propagoval meme.

Ofset byl velmi otevřený ohledně 21 memů Savage, které se objevily v posledních několika dnech. V neděli (4. února) gruzínský rapper skočil na Twitter, aby bylo jasné, že současná situace 21 není vtip.„VŠECHNY PAMĚTI A SERIČI JSOU ZÁBAVNÍ, KDYŽ SE NĚKTERÉ PROSTŘEDNICTVÍM NĚKDY MODLÍ ZA MŮJ DEN,“ začal offset. „AINT SHIT FUNNY HIS [FAMILY] ZÁVISÍ NA NICH,“ tweetoval.

Popová zpěvačka Demi Lavato a konzervativní vědátor Tomi Lahren se také museli tvrdě naučit, že tropit se legrací v právní situaci 21 Savage není smích. Lovato jednoduše řekla, že memy byly vtipné. Poté, co řekla tolik, skončila takovým obtěžováním, že deaktivovala svůj účet na Twitteru. Lahren naproti tomu přepnul texty na 21 „bankovní účet“, aby je vytvořil o nelegálních přistěhovalcích.

Podívejte se na příspěvek Chrisa Browna a komentář Offsetu níže.Podívejte se na fotky různých vzhledů Chrisa Browna za ta léta