Chris Brown tvrdí, že má v telefonu 800 nevydaných skladeb

Když se Chris Brown připravuje na vydání svého připravovaného alba se 45 písněmi, Srdce za úplňku, zpěvák nyní odhaluje, že má stovky dalších nevydaných skladeb.

I když projekt s více než 40 písněmi může znít jako hodně, pro Breezy to není nic, co má v telefonu 800 nevydaných skladeb. Když mluvil s Hot 97, zpěvák řekl: „Právě teď to bylo lepší, protože jsem si ve svém domě postavil studio. Takže nikdy nemám odejít. Ale pro mě teď mám na telefonu 800 skladeb, které nikdo neslyšel. “Brown dále řekl: „Nechlubím se, ale moje pracovní morálka mi umožňuje jen zůstat kreativní. Miluji hudbu sama o sobě, takže jsem schopen tvořit v hojné míře, pro mě si myslím, že je to požehnání. “Na jiném místě rozhovoru Brown diskutoval o svém nedávném dokumentu - Vítej v mém životě - a odhalil, proč byl nucen mluvit o útočném incidentu Rihanny. Ačkoli zpěvák neřekl, že kdyby mluvil s Rihannou před uvedením filmu, řekl, že považuje za důležité diskutovat o tom, proč k incidentu došlo.

„Myslím, že s tímto filmem [režisér] ztělesnil to, za co mě moji fanoušci respektují a poznávají mě mnohem víc,“ řekl. 'Nechal jsem to být přirozené, být skutečné, nechat to plynout ze srdce, ale zároveň být mužem o všem, co je v něm jako celek a kdo jsem teď jako umělec.'Příští album pro Browna, připravované album zpěváka, padne 31. října. Projekt bude zahrnovat dříve vydané písně „Pills and Automobiles“, „Privacy“, „Party“ a „High End“. Hostování na Srdce za úplňku bude zahrnovat Jhene Aiko, R. Kelly, DeJ Loaf, Lil Yachty, Usher, Gucci Mane, Future, Young Thug, Ty Dolla $ ign a další.

Ve videu níže přejděte na značku 4:21 a uvidíte, jak Brown odhaluje, kolik nevydaných skladeb má v telefonu.

Podívejte se na fotky různých vzhledů Chrisa Browna za ta léta