Kapky čokolády Droppa to na mě tlačily s Trey Songzem

Kevin Hart je zpět pod rouškou Chocolate Droppa. Komikův rap alter ego dropsa nový singl s názvem 'Push It on Me' s Trey Songzem. Píseň by se dala snadno zaměnit za sólový střih Trey Songze, ale Hart zvládá závěrečný verš skladby.

'Čokoláda, která se s tím stane ošklivou / Droppa tě nechal kapat, takže jsem ji musel políbit / Nikdy jsem nezakopnul o tvoji kundičku, ale musel jsem navštívit / Mám připravený pas, nech mě popadnout lístek,' ozve se Hart.Film „Push It on Me“ se objeví v debutovém mixu Chocolate Droppa Co teď? (Směs představuje čokoládu Droppa) , který má vyjít 14. října. Projekt se bude shodovat s vydáním nového standup speciálu Kevina Harta, který má také název Co teď? Chris Brown, Akon, Big Sean, 2 Chainz, Lil Yachty a Nick Jonas patří k umělcům, kteří se na kazetě podílejí.Zatímco většina může považovat rapovou snahu Kevina Harta za vtip, podepsal smlouvu s Motown Records. V srpnu komik rozeslal zprávu dalším rapperům při podpisu s legendární značkou.

'Pokud jste rapper, doporučuji vám utéct, protože si pro vás všechny přijdu sucka,' napsal Hart. „Všichni jste zaklepali na dveře malého obra, který miluje kuřecí nugetky a v létě dlouhé procházky v parku ... což v podstatě znamená, že všechny zabiju !!!!Nikdo se nedívá na to, aby se Kevin Hart vzdal své komediální kariéry pro rap, ale mixtape by měl být zábavným způsobem propagace jeho nového filmu.

133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti