Dětská Gambino's Redbone Goes Double Platinum

Dětinský Gambino získává další plaketu za svůj hit singl Redbone. Píseň byla nyní certifikována dvojitou platinou od RIAA .

Travis Scott ptáci v pasti zpívají mcknight rysy

'Redbone' je druhý singl z Gamova nejnovějšího alba, Probuďte se, má lásko! což bylo certifikované zlato již v červnu. Píseň vyvrcholila u No. 14 dále Billboardy Žhavých 100 grafů, kde sídlí po dobu 31 týdnů. Něco, co nepochybně dalo singlu podporu, se objevilo na skóre hitového filmu, Vystoupit.Minulý měsíc Glover naznačil, že jeho další album bude jeho posledním během vystoupení na Guvernérově plesu v roce 2017. Uvidíme se u posledního alba Gambino, řekl rapper, než rychle opustil pódium.Později objasnil, co tím myslel, a řekl, že odejde z přezdívky Childish Gambino, protože měl pocit, že to již není nutné. Cítím, že musí být důvod dělat věci a vždy jsem měl důvod být punk, řekl. Být punkem mi vždycky připadalo opravdu dobré a vždy jsme se na Atlantu dívali jako na punkovou show a mám pocit, že směr, kterým se vydám s Childish Gambino, už nebude punk. Stejně jako „Redbone“ je punková píseň, protože je to gospelová píseň, která je v rádiu, jsem rád, že je tu jen tak daleko, že můžete jít, než budete jen rádio.

obal na album lil yachty

Gambino alias Donald Glover se nadále přidává ke svým hereckým rolím. Objevuje se v novém Spider-Man: Homecoming film, který vyšel na začátku tohoto měsíce.10 rapperů, kteří odstranili své účty sociálních médií