Dětinský Gambino naznačuje šanci Společný projekt rapperů se blíží

Zdálo se, že hudební budoucnost Donalda Glovera visí na vlásku, když na začátku tohoto roku oznámil blížící se odchod svého uměleckého alter ega, Childish Gambino. Nedávno to ale docela zavřel a během rozhovoru v zákulisí na Emmy Awards 2017 potvrdil vývoj svého netrpělivě očekávaného společného projektu s Chance The Rapper.

sůl a pepa horké cool a brutální

Když Gambino promluvil z červeného koberce, hovořil o tom, jak se cítí při tvorbě hudby - zvláště když se do ní nechtěl cítit pod tlakem - když informoval o potenciálním společném projektu s Chance. Vypadá to, že to jde.„Znáš hudbu, nikdy nechci nic dělat, protože jsem k tomu nucen. Myslím, že jakmile to uděláte, věci se začnou zhoršovat, skočíte na žraloka, “říká Gambino, který si domů vzal Emmy za vynikajícího hlavního herce a režii v komediálním seriálu. „Mám také pocit, že když nevytvořím mixtape Chance The Rapper, jako dvojitý mix, nakopne mě parta čtrnáctiletých. Takže - zastavili mě na ulici a je to trochu děsivé, “pokračuje. 'Takže mám pocit, že musím něco udělat, a pravděpodobně to udělám.'Samozřejmě, pokud jste sledovali ságu o dlouho říkaném projektu, vůbec vás nepřekvapuje, když o tom Gambino mluví. V červnu Chano odhalil, že on a Gambino, kteří se zhroutili na Atlanta střih tvůrců z roku 2013 „The Worst Guys“ opět pracoval na nové hudbě.

t.i. filmy a televizní pořady

Podívejte se níže na zákulisí Gambinova zákulisí, post-Emmy Awards.Podívejte se na fotografie Chance The Rapper's Other Looks Over the Years