Chief Keef údajně z policejní vazby v Mexiku

Šéf Keef byl zadržen policií a pravděpodobně zatčen v Mexiku po sobotní show (14. března) přes jižní hranici. Otec devíti dětí byl propuštěn z policejní vazby.

velký sean jeden muž může změnit světový význam

Zatímco fanoušci přemýšleli o osudu rappera, v úterý (17. března) potvrdil zdroj blízký situaci XXL že Sosa je zdarma. Aktualizace přichází dny poté, co video rapper Tadoe zaznamenal, jak Keefovi policisté v Rosaritě v Mexiku připoutali pouta. Na videu vidíme, jak byl Keef policistou připoután, než byl odvezen. Stále není jasné, co způsobilo Keefovo zadržení.Je to už nějaký čas od GloToven rapper měl potíže se zákonem. Rapper byl zatčen na regionálním letišti Sioux Falls již v roce 2017 poté, co bezpečnostní služba objevila v jeho zavazadlech pár jedlých naplněných marihuanou a tupé naplněné marihuanou. Po obdržení dvou obvinění z přestupku pro případ, které zahrnovaly držení marihuany a drogového vybavení do 2 uncí nebo méně, se rapper z Chicaga v dubnu 2019 neohlásil proti trestnému činu držení regulované látky.datum vydání drakeového alba prosinec 2016

Na základě jeho námitky soudce Keefovi uložil podmíněný trest. Toto rozhodnutí umožnilo Keefovi zúčastnit se ujednání, kdy se může vyhnout vězení a zabránit vstupu do odsouzení, pokud obžalovaný splní soubor podmínek stanovených soudcem. Obě obvinění byla později zrušena.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem