Šance, že rapper má dvě písně s Akon, T-Pain a Detail

Spekulovalo se o tom, co bude dál v kariéře Chance The Rapper, a zdá se, že to odhalila krátká výměna na Twitteru. Fanoušci nyní vědí, že chicagský rytíř byl ve studiu s T-Pain, Akon a Detail.

Detail zveřejnil obrázek čtyř umělců ve studiu společně. To vyvolalo extatickou reakci uživatele Twitteru, který byl docela nadšený z potenciální spolupráce. T-Pain odpověděl uživateli a nechal svět vědět, co se vaří.'Dva záznamy,' napsal T-Pain. 'Řekl jsem vám všem, že čekám na perfektní okamžik, abych zasáhl všechny ty sračky.'V současné době mají všichni zúčastnění umělci fanoušky čekající na nový materiál. Chance The Rapper nevydal sólový projekt od roku 2013 Acid Rap . Poslední studiové album T-Pain dorazilo v roce 2011, přestože poklesl Železná cesta loni mix. Akonské sucho trvalo nejdéle. Zpěvačka nevydala nové album od roku 2008.

I když není jasné, čího projektu jsou tyto dvě skladby určeny, zdá se, že si je T-Pain nárokuje prostřednictvím Twitteru. Očekává se, že zpěvák Tallahassee opustí své album Stoicville: Fénix později tohoto roku. T-Pain nedávno vydal nový singl z alba s názvem „Officially Yours“.Akon byl také zaneprázdněn, protože minulý týden upustil od singlu s názvem „Good Girls Lie“. Píseň se pravděpodobně objeví na jeho ambiciózním čtyřdílném albu Stadión . Ale stejně jako T-Pain, pro projekt zatím neexistuje žádné datum vydání.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let

boogie Wit Mikina je dva Tour