Carnage řekne Drakeovi, že má falešné břišní svaly, Drake vystřelí zpět

Pokud jste stoupencem Drakea Účet Instagram , pak víte, že rapper rád občas zacvičuje na gramu. Ve chvíli, kdy se rozhodl se svléknout - včetně čelenky - a předvést své abs, se DJ Carnage rozhodl klarizovat Drizzyho za fotku.

Ve čtvrtek večer (16. května) sdílel Drake fotku z Instagramu, na které předvádí své abs a obléká si černé kraťasy. 'Zapomněl jsem, jak se to jmenuje, ale ten pocit si pamatuji,' napsal torontský rapper jako nadpis k obrazu.To přimělo Carnagea, aby naskočil do Drakea do sekce komentářů a šel dovnitř. „Máte falešnou operaci v Kolumbii, nikoho neoklamete,“ napsal. Drake vystřelil: „Masakr, to je příčina, že se zlobíš na jednu věc, která se toho dne stala s jednou osobou, o které jsi si myslel, že je tvá žena.“ Au!Carnage může odkazovat na Joe Budden tvrdí v roce 2016 že Drake údajně šel k známému plastickému chirurgovi Dr. Michaelovi Dr. Miami 'Salzhauer, aby vylepšil své tělo. I když jsou všechny pověsti, je známo, že Drake zveřejňuje také videa, jak trénuje tvrdě v tělocvičně.

Zpět k fotografii. Houstonský bavič Clyde Webb zasáhl také svým komentářem k Drakeově fotografii. Vtipně napsal: „Myslel jsi, že jsi vzorem tohohle, co? Fashion Nova Swim Ad hledající zadek. “Ale Drake ho zavřel a rozmáčkl veškeré hovory o hovězím masu mezi ním a Carnageem. 'Hahahaha, odpočiňte si, přátelé, v reálném životě.'

Podívejte se na Carnage and Drake's tit-for-tat na Gramovi a také na Drakeovu abs-of-steel fotografii níže.

champagnepapi přes Instagramchampagnepapi přes Instagram

Podívejte se na 20 nejdůležitějších hip-hopových soupeření