Cardi B křičí, protože ofset je zadržen policií: video

Na internetu koluje video, kde Cardi B reagovala hystericky, protože Offset byl o víkendu zadržen policií v Beverly Hills v Kalifornii. Incident pramenil z toho, že „Set byl obviněn z údajného mávání pistolí příznivcům prezidenta Trumpa při projednávání shromáždění u vrchního velitele 24. října.

V klipu, který získal Denní pošta a sdílená online 25. října, Cardi je slyšet křičet na policisty a říkat jim, že její manžel je neozbrojený. 'Proč je tam zbraň?' the 'Wap' zeptá se rhymer. 'Proč na něj míříte pistolí?' Mezitím je také možné slyšet člena Migosu, jak říká: „Nikam nepůjdu.“Cardi poté křičí, že se chystá incident zaznamenat, protože její manžel je pouta důstojníky. 'Ne!' ona říká. 'To je šílené! Můj manžel není ozbrojený. Můj manžel není ozbrojený. “Krátce poté je Offset vyvěšen proti zdi, když mluví s policisty.

Jak již bylo dříve oznámeno, atlantský rapper zachytil sérii událostí, které vedly k jeho zadržení na Instagram Live přes víkend. Seděl na sedadle řidiče svého auta se vztyčenými rukama, když jeho vozidlo obklopovaly orgány činné v trestním řízení.Rapper byl požádán policií, aby vypnul jeho auto, ale on to odmítl kvůli tomu, že policista vytáhl zbraň. 'Nedělám žádné rozkazy,' řekl Offset. 'Vystřelil jsi na mě zbraně, brácho.' Později říká: „To nedělám, protože jste dostali zbraně. Nejsem fittin pohnout rukou z volantu. “

Umělec Quality Control Records byl poté, jak řekl, propuštěn z policejní vazby XXL v prohlášení jeho zástupce „Umělec a filantrop, Offset, byl zadržen policejním oddělením v Beverly Hills po útoku agresivních příznivců Trumpa,“ uvádí se v prohlášení. „Krátce nato byl propuštěn. Offset děkuje svým fanouškům za podporu a přeje všem klid a bezpečí během těchto zkoušených dob. Vyzývá všechny, aby vystoupili a hlasovali, protože se nic nezmění, pokud se nic nezmění. “

I když nebyl Set zatčen, 20letý bratranec Cardi B, Marcelo Almanzar, byl po incidentu vzat do vazby policejním oddělením v Beverly Hills. Údajně byl obviněn z údajného ohýbání zbraní u chodců. Almanzar je zadržován na 35 000 $, datum soudu je naplánováno na úterý (27. října).Zpráva o tom, že Cardi B brání a chrání svého manžela uprostřed pouta, přichází po ní potvrdili, že jsou zase spolu po oficiálním podání žádosti o rozvod minulý měsíc.

Podívejte se na video, kde Cardi B reaguje na zadržení Offsetu níže.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem