Album Invasion of Privacy od Cardi B jde platinové

Kariéra pohádkových knih Cardi B se stále zlepšuje a rok 2018 směřuje vzestupnou trajektorií od místa, kde skončil rok 2017. Nyní může přidat platinové album na svůj seznam ročních úspěchů jako své debutové LP, Zásah do soukromí , byl nedávno certifikován platinou Americkou akademií nahrávacího průmyslu.

Album, které vyšlo 6. dubna, trvalo přesně tři měsíce, než získalo platinový status, protože databáze RIAA uvádí, že projekt byl certifikován v pátek (6. července). IOP se po svém vydání stal zlatým díky velkým singlům.Když už mluvíme o singlech, každá ze čtyř skladeb vydaných mimo album, „Bodak Yellow“, „Bartier Cardi“, s 21 Savage, „Be Careful“ a „Like It“ s Bad Bunny a J Balvinem, všechny získaly platinové plakety, nejnovější je „Buďte opatrní“, který dosáhl milníku 28. června.Album „Like It“ se nedávno dostalo na první příčku žebříčku Billboard Hot 100. Tento počin se zapsal do historie, protože Cardi je jedinou rapperkou, která v žebříčku zveřejnila dvě písničky č. Její další jedničkou byl v roce 2017 singl „Bodak Yellow“.

V souvisejících zprávách je Bardi v současné době uprostřed právní bitvy se svým bývalým manažerem, Shaftem. Cardi byl řízen společností Shaft od roku 2015 až do loučení s tím, jak se v březnu připojit k týmu kontroly kvality. Zpočátku ji v dubnu zažaloval mimo jiné za 10 milionů dolarů za porušení smlouvy a pomluvu. Od té doby zvýšila ante se svým vlastním pultovým oblekem ve výši 15 milionů dolarů.RIAA

47 hip-hopových umělců, kteří v roce 2018 získali zlato