Cardi B reaguje na lidi, kteří říkají, že černá Kodak si zaslouží uznání poté, co „Bodak Yellow“ přejde na diamant

Cardi B se zdánlivě vyhřívala ve vysokých vibracích svého nejnovějšího úspěchu, a rekord s diamantem s jejím hitem „Bodak Yellow“. Nebylo to však dlouho předtím, než se fanoušci Kodak Black zapojili do jeho podílu na úspěchu a znovu nastartoval starou konverzaci kolem Bardiho nejnovějšího výkonu. Nyní na své kritiky reaguje prostřednictvím sociálních médií.

V úterý odpoledne (9. března) rapper z Bronxu a NY vyskočil na Twitter, aby se ozval těm lidem, kteří mají pocit, že si Kodak zaslouží uznání poté, co 8. března oficiálně prodala společnost „Bodak Yellow“ 10 milionů jednotek, čímž se Cardi B stala první ženskou rapperkou, která skórovala píseň certifikovaná diamantem.kdy se společnost Kodak dostává z vězení 2016

'Získal uznání za píseň, kterou jsme oba zbohatli s písní, dokud nezemřeme ... Píseň se z nějakého důvodu jmenuje Bodak Yellow. Vy jste se dostali do této aplikace a řekli nejhloupější hovno,' napsala.Nedlouho poté, co se objevila zpráva o diamantovém statusu písně, nabídl Project Baby Cardi své rekvizity. „Bodak Yellow Went Diamond Dam Right @iamcardib,“ tweetoval.

V roce 2017, kdy Cardi B poprvé upustila od písně „Bodak Yellow“, mnoho lidí tvrdilo, že zvedla rapový tok, který Kodak Black použil na jeho tracku „No Flockin“ z roku 2014. “ Cardi však otevřeně odhalila, že získala inspiraci od společnosti Kodak při svém rekordním úspěchu.„Pojmenoval jsem to„ Bodak Yellow “ protože tok písně vám připomene píseň, kterou Kodak Black nazval „No Flockin“, “vysvětlila v roce 2017 rozhovor .

když se Kevinovy ​​brány dostanou z vězení

Dokonce připustil, že na začátku nebyl nutně fanouškem Cardi, ale to se změnilo, jakmile vydala „Bodak Yellow“, která trumfla Billboard Hot 100 chart pár měsíců po oficiálním vydání v červnu 2017.

Kodak Black dokonce naskočil na „Bodak Yellow (Remix)“, ale rozhodl se jít proti svému toku „No Flockin“.Klábosení může vřít, protože Cardi dává a dává Kodakovi své květiny ohledně záznamu.

Viz Důkaz, že manifestace pro rappery opravdu funguje