Interview Cardi B - nové album, dopad „WAP“ a další v titulním příběhu časopisu Jaro 2021 časopisu XXL

Celou cestu nahoru
Navzdory nenávistníkům Cardi B stále stoupá a dokazuje, že je jednou z nejdominantnějších a nejdůležitějších rapperek v historii hudby.
Rozhovor: Vanessa Satten
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine z jara 2021, nyní na stojanech.

Popsaný na svých webových stránkách jako nejvyšší paluba venkovní oblohy na západní polokouli, New York's Edge na 30 Hudson Yards nabízí ohromující 360stupňový panoramatický výhled na New York a New Jersey ve výšce 1100 stop. Působivé místo bylo použito ve videu Jennifer Lopez a Malumy 2020 Pa ‘Ti + Lonely, které inspirovalo Cardi B k tomu, aby jej chtěl použít k focení.Ve 4 hodiny ráno v mrazivém polovině března se malý tým fotografů, štábu, glam, redaktorů a publicisty schoulil na pozorovací palubě Edge v 34stupňových teplotách, jak Cardi představuje pro obrázky. Navzdory chladnému počasí a silnému větru se rapper, rozený Belcalis Almanzar, zaměřuje na získání dokonalého záběru. Její tým je na boku seřazen přikrývkami, které ji zahřejí. Cardi mrzne, ale stále tlačí, aby dosáhla správného výstřelu. Bojovala za využití tohoto místa a chce ho využít co nejvíce. Cardi B není žádný quitter. To je celkový smysl, který člověk dostane, když mluví s 28letým umělcem narozeným v Bronxu. Je to bojovnice v každém smyslu slova a chce každou příležitost dokázat lidem, že se mýlí, ukázat, že již má - nebo se chce naučit - mít, co je zapotřebí k zvládnutí toho, co je požadováno.

Cardi je odvážná, drzá, kontroverzní a starostlivá. Byla taková veřejně od chvíle, kdy v roce 2016 prorazila na hudební scénu, poté, co se objevila jako řádná členka obsazení Love & Hip Hop: New York . Právě Cardiiny divoké dovádění na sociálních sítích si nejprve získaly její pozornost. Poté se nakonec vyvinula v osobnost reality show. Byl to však úspěch jejího singlu z roku 2017 Bodak žlutá to ji vyhodilo do vzduchu. V březnu, záznam se stal diamantem a stal se nejlépe certifikovaným singlem rapperky. Cardiho debutové album, Zásah do soukromí , také se zapsal do historie, když vyhrál Nejlepší rapové album na Grammy Awards 2019 . Bylo to poprvé, co sólová ženská hip-hopová umělkyně dosáhla té cti. To vše pomohlo katapultovat Cardi - manželku člena skupiny Migos Offset a matku do Kulture, 2 - do výšek superstar, sbírat působivé hudební příležitosti a partnerství značky.

Zájmy Cardi se rozšířily i mimo hudbu. Raptor hrál ve filmu z roku 2019 Hustlers . Působila také jako porotkyně na soutěžní reality show Netflix Rhythm + Flow . Cardi navíc rozšířila svůj politický hlas, často veřejně hovořící o prezidentských volbách v roce 2020. Cardi, tvrdý fanoušek Bernieho Sanderse, to během svého běhu rozřezal na video s vermontským senátorem a také s nyní prezidentem Joe Bidenem před svou výhrou.Od té doby to byly tři roky Zásah do soukromí klesly a fanoušci se dočkají nového alba. Cardi ale ještě není připravena jednu vydat. Slibuje, že to dodá později v tomto roce, a má chuť na hip-hop se dvěma smash-hitovými záznamy: WAP představující Megan Thee Stallion a Nahoru. Obě písně se dostaly na vrchol žebříčku Billboard Hot 100 a přinesly Cardi její čtvrtou a pátou nahrávku č. 1, což je nejvíce ze všech ženských rapperek. Video pro WAP také vyvolalo rozruch svými sexualizovanými snímky a texty, ale Cardi byla neotřesitelná a následovala divokým videem pro Up.

V noci na 2021 Grammy, které obsahovaly předem nahrané Výkon WAP od Cardi a Megan Thee Stallion, Cardi sedí v apartmá v 1 Hotel Central Park. Jedna z nejmocnějších a nejúspěšnějších žen v historii hip-hopu měla na tváři popáleniny větru, které se objevily ráno.

XXL : Vaše focení tohoto příběhu bylo na velmi cool místě, které jste osobně požadovali. Jak si myslíte, že se to všechno spojilo? Byli jste spokojeni s tím, jak to všechno vyšlo?Cardi B: Dělal jsem tolik časopisů a nyní mi časopisy věřily, že mi poskytnou kontrolu [s výhonky]. Dokonce i obrovské módní časopisy mi nyní více důvěřují v kontrolu nad tím, jak chci svůj redakční vzhled a co podle mě vypadá úžasně. A to je to, co rád ukazuji. Rád ukazuji lidem, že to zvládnu opravdu skvěle. To jsem se naučil. A je to jako, i když mrzlo kurva, jako by se mi spálil obličej. Zmrazte popáleniny a všechno.

Ale děláte to, protože je to pro dobro, že?

Ano, nemohu přestat. Kurva, vypadám, že říkám [posádce], že to nemohu udělat. Omlouvám se, všichni. Je mi líto, že jste všichni venku ve 4 ráno. To byl pro mě hloupý nápad. Vím. Byl to můj nápad. Ale jo, nemůžu to udělat. Umírám. Ne. To se nestane. Musím to udělat. Rád ukazuji, že to dokážu.

Proč se tedy střílelo na Edge?

To je jako, nová budova, o které všichni mluví ... Viděl jsem to na videu JLo. Byl jsem rád, Oh, toto místo vypadá drogy. A zůstávám v LA několik měsíců, protože tam pracuji.

AB + DM

Žiješ v Atlantě, že?

Jdu do Atlanty. Jako, nezůstávám příliš dlouho. Pokud půjdu do Atlanty, je to jen práce a řešení domácího podnikání. Protože mám domov. A někdy se to děje a já to musím vidět na vlastní oči a ujistit se, že lidé dělají práci v domě. Ale veškerá práce je v LA a je pohodlnější být tam. Dělal jsem tam tedy hodně focení. Ale mám pocit, že tam všichni dělají totéž, protože tam není mnoho míst. Stejně jako všichni dělají obrázky na poušti. Všichni dělají obrázky kolem palem. Každý dělá obrázky s pozadím a hovno. Chtěl jsem udělat něco jiného. A byl jsem rád, chci dělat to podnikání. A je to jako, není lepší místo vypadat jako firma než doma, než New York.

Jedna věc, kterou v letošním roce hodně dělám, je hudba a zajištění toho, aby moje práce byla přímá. Nejen podepisování věcí a nejen zajištění toho, že dostanu nové dohody a všechno. Že se s mými penězi zachází skvěle. Že mám dobré právníky, kteří se zabývají mými sračkami. Protože to je jedna věc, která je opravdu těžká. Pokud jde o tyto nové celebrity, začnou se učit své podnikání více, čtyři nebo pět let, sakra, možná osm let.

Po ztrátách. Po těžkostech.

Po ztrátách. A poté, co uvidíš, Sakra, mohl jsem to udělat.

Po daňovém problému.

Jo, po dani.

Naučit se, jak se tomu předem vyhnout.

Jedna věc, kterou jsem řekl svému obchodnímu manažerovi, ani neplaťte mé podnikání po kousku. Vyjměte to všechno. Nechci mít pocit, že nic nedlužím.

Je to dobrý pocit být bez dluhů, že?

Je dobré být bez dluhů, ale tak či onak, mám pocit, že jsem byl předtím v obchodech, jako, jo, dostal jsem zaplaceno, ale mám pocit, že jsem si zasloužil víc. A letos jsem se ujistil, že dostanu všechno, co si zasloužím. Nejen na hudební nabídky, ale na všechno.

Nedostali jste, co jste si zasloužili, protože jste nevěnovali pozornost nebo proto, že jste žena a ženy dostávají méně? Má smysl situaci napravit, ale kde si myslíte, že to přišlo?

Pochází od lidí, kteří se zabývají vašimi nabídkami. Přijde to také proto, že musíš udělat další výzkum hovna. Například někdy mám pocit, že by společnost mohla vidět, víte, dívku jako já, barevnou dívku jako já. Jsem zbarvená dívka a jsem z kapuce a hovna. A mohli by být jako: Ach, mohli bychom jí nabídnout zálohu ve výši 2 milionů dolarů. A společnost z vás vydělá, pravděpodobně kurva 50 milionů, 100 milionů. A vy se uspokojíte s 2 miliony dolarů, protože si myslí, že jste po těchto penězích tak žízniví, že vám jen dají 2 miliony dolarů.

Nerad dělám všechno o rase, protože rasa existuje. Rasa je skutečná. Ale nenávidím, když někdy lidé chtějí jen udělat vše o rase. Je to jako, někdy vidíte, že na rase opravdu záleží a do prdele, protože jsem viděl některé ovlivňující, kteří nejsou, víte, jako já. Kavkazští ovlivňovatelé. A dostávají zaplaceno velké peníze. Jsem celý umělec. A vím, že dostávají zaplaceno i další umělci. Dělám teď těžký průzkum. A je to jako, Sakra, muthafuckas je ošizen. A proto se mi líbí, Ne, dostanu všechno, co si zasloužím.

Co tě přimělo říct, že musím dát dohromady svoji práci? Co tě přimělo udělat ten výzkum? Stalo se něco, nebo jste se jen chtěli dozvědět více?

Jen mám pocit, že pokud mě chceš i nadále najímat, napadlo mě, že ze mě vyděláváš spoustu peněz. Cítím se jen jako ten malý 2 miliony, ten malý 3 miliony, myslím, někdy dokonce malý pět milionů, protože dostanu 5 [milion], 10 milionů dolarů obchodů. Jen mám pocit, že musíš dělat trojnásobek. Důvod, proč se moje peníze stále zvětšují a zvětšují, protože se dívají na čísla, kterými jsem přivedl jiné společnosti, a oni vidí: Ach, ona přinesla takové množství peněz. Dám jí trochu víc. Ale je to jako, jaké je číslo? Protože chci být součástí toho velkého počtu.

Soulja Boy a Chris Brown vstupenky

Nechcete být jen výdajem, který platí na straně. Partner mě. Zvětš mě. Investujte do mě v mnohem větším měřítku.

Ano. Přesně tak. To je tedy jedna věc. Ujistěte se, že lidé, kteří mě zastupují, jsou opravdu dobří hráči. Jako, opravdu šlápněte na krk. Požádejte o nejvyšší nabídku. Stejně jako já jsem.

Byly vaše peníze rostoucí úpravou pro vás, protože mluvíte o tom, vydělám 5 milionů, vydělám 10 milionů. Jak to adaptační období proběhlo, když jste o těchto číslech vůbec mluvili a uvědomili si, s čím právě teď v životě pracuji, místo toho, abych byl tím trochu zasažen a pak jsem dychtivý vzít 2 miliony?

Jen znát mou cenu. A pak, můj manžel, je opravdu kurva chytrý s čísly. Neplatím mu. Nic mu neplatím. Je to jako, když je super přímý, když mi řekne pravdu a kdy bude, zasloužíte si to. Potřebuješ to. Potřebujete to, je to jako, že mi to neříká, protože z toho bude mít něco prospěch. Není z čeho těžit. Jen mě chce vidět vyhrát. Je to jako, máte pravdu. A mám pocit, že jsem takový milý člověk a on je jako ...

No, potřebujete obě strany, že?

A, víš, nejsem dokonalý. Ale stále se zlepšuji a jsem ostražitější.

XXL

Už vás unavuje, že se vám říká rapperka a ne jen rapperka? Jste stále klasifikováni podle pohlaví a jste rozděleni do kategorie?

Myslím, že na konci dne se stále cítím, jako by mi to bylo jedno, protože jsem žena. Je to jako, nevadí mi, pokud mě nezaradíte do žádné kategorie. Jako, třeba řekněme miliardář, že? Jako bych byl raději první miliardářská žena, než jen Oh, ona je miliardářka.

Takže to, že vás někdo v popisu znovu a znovu nazývá ženou, vás nevypne? Líbí se ti ta identifikace?

Líbí se mi identifikace. Jako by mi to nevadilo. Jsem opravdu jeden z těch lidí, které miluji být ženou. Jako, dokonce ... dobře, takže miluji válku, že? Miluji válečnou historii.

O kterých válkách mluvíme? Čtete historii občanské války? Historie světové války? Co to děláš?

Občanské války. Mám rád světové války. A jako, řeknu ti něco. Takže je to tak hloupé, ale vždy to mám na mysli. Takže Rusové, Sovětský svaz, měli pravdu, měli vojáčky. A Němci byli tak zmatení, když je viděli, jako: Co to kurva? A pak, jako, byli tak zmatení, že je to rozptylovalo a další věc, kterou víte, vás dostává výstřel.

Jedna z věcí, která byla na sovětském boji se ženami tak důležitá, že, protože když čekali, schovávaly se za budovy, říkaly, že muži jsou tak netrpěliví a ženy jsou ne, že budou čekat a čekat hodiny a muži začnou vrcholit. A pak vás žena zastřelí. Takže mám pocit, že je úžasné být ženou. Nedělám kurva, když mi někdo říká ženská rapperka. Podnikatelka. Žena toto. To je co jsem.

Stejně jako jsem celá žena a vyhrávám ceny na niggas. A dělám čísla na vás blázni. Mám píseň na svém albu a řekl bych, že všichni blázni nedělají čísla, jako moje poslední sračky. A opravdu jsem mohl říci, že všechny děvky nedělají čísla, jako moje poslední hovno. Ale bylo to jako, ani vy všichni moje muthafuckas nedělá moje čísla. Je to jako, nedělám to. Ano, jsem dívka. S kočičkou. S kozy. A je to jako, Bože můj, je tak hezká, ale je tak chytrá. Je to taková killa. Prostě se cítím tak mocná být dívkou, že mi není jedno, jestli mi říkáš ženská rapperka nebo ženská ... Ano, jsem dívka.

Veřejně jste podporovali spoustu novějších rapperek tím, že jste je zapojili do sociálních sítí nebo je vložili do svých hudebních videí. Máte pocit, že musíte navrhnout nebo podpořit novou úrodu ženských rapperek?

Ne, já ne. Pokud tě mám rád, podpořím tě. Pokud se mi líbí vaše hudba, řeknu vám, že se mi líbí vaše hudba. Nejsem v žádném kočičím hovnu, ale je to jako na konci dne, tak to je. Jako by to mohlo být trochu chytlavé. Je to jako, nechci mít pocit, že mám zodpovědnost dávat pozor na dívky a mazlit je, a to a tamto. Mám pocit, že to pro mě nikdo neudělal, takže je to jako, nemusím to dělat pro tebe.

Pokud mi však prokážeš lásku, ukážu ti lásku a prokazuji ti úctu. Stejně jako, když mi uděláte kompliment, budu vás komplimentovat. Pokud projevíte lásku mým projektům, ukážu lásku vašim projektům. Pokud někdy vidím, že se na sociálních médiích přetahujete, například vám chci dát radu jako: Holka, prostě nic neříkej. Nedělejte si s tím starosti. Do prdele. Jo, víš co? Udělejte to, aby to lidé o vás přestali říkat. Jsem osoba, která ráda radí, ale nebudu radit nikomu, protože je to žena. Jako na konci dne jsem přišel z ženského průmyslu. Přišel jsem z striptýzového klubu. A já jsem z New Yorku. Ženy jsou prostě šílené dvě tváře.

Nemusím na tebe dávat pozor jen proto, že jsi žena. Budu vás respektovat. Dokud mi prokážeš úctu. A pokud mě někdy požádáte o radu, pokud budete někdy požádat o něco ode mě, dám vám ji. Budu s tebou mluvit jako sestra. Když jsem potkal City Girls, vůbec jsem je neznal. Řekl jsem jim, že musíte všichni dál pracovat. Musíte to dělat dál. Musíte to dělat dál. A přesně to udělali. A oni velcí umělci. Jsou opravdu populární. To je jen rada, kterou bych řekla každé ženě. Nemám však pocit, že bych měl obejmout všechny, protože bys mohl obejmout mrchu, a pak další věc, kterou víš, zjistil, že ta mrcha ani není kurva jako ty.

Nemám s někým hovězí maso, protože nejsem hovězí. Nesnáším hovězí maso. Nejsem malicherný člověk. Nejsem člověk, který by mohl chodit sem a tam. Nejsem nic z toho, protože rád bojuji.

To znamená, že chcete bojovat a mít to za sebou. Nechcete hovězí maso a nechte to dál a dál.

Ano. Hodíme rukama a je to. Jen nenávidím, jak někteří lidé prostě vypadají, Oh, neviděl jsem Cardi s touto osobou. S tou dívkou jsem neviděl to a to. A je to jako, jo, ve skutečném životě ani nechodím s různými lidmi, tak proč si myslíte, že protože někdo jiný je rapperka, musím s nimi chodit? Nebo mám něco. Neznamená to, že je nemám rád. Prostě je neznám.

A k vaší cti nebo vaší obraně nejste všude kolem, kde se setkáte s mladými talenty a narazíte na ně, jako byste mohli mít, když jste byli novější. Navíc tam byl COVID.

Přesně tak. A je to prostě, mám rád, když se věci dějí přirozeně. Víte, když vyšla Megan [Thee Stallion], lidé po celý rok vypadali jako, nikdy jsem Cardi a Megan neviděli společně. Vím, že se kurva nemají rádi. Mám pocit, že mě lidé stále stavějí proti ní a všemu. Byl jsem jako, Sakra. To je na hovno. Protože se mi líbí její hudba. Ale neznám ji. Je to jako by lidé mohli ...

kdy se kodak black dostane z vězení

AB + DM

To, že oba rapujeme, ještě neznamená, že se navzájem automaticky známe. Nejsme všichni jen spolu.

Ano. Přesně tak. A pak, jako když jsem ji potkal, víte, bylo to jen drogy a bylo to velmi přirozené, hladké [setkání]. Udělali jsme píseň a šla tak hladce a šla tak dobře. I s tímto výkonem WAP [pro Grammy] to šlo tak hladce. Šlo to tak dobře. A někdy se dostanu na sociální média a dělám dobře a ona mi náhodně blahopřeje. A také jí poblahopřeji. Vždy jí ukážu lásku. Je to jako věc super respektu. Ale nebudeme se potloukat. Protože se nezdržuji. Jsem jako domácí brambor ... brambor na gauči, víš, co říkám? Chci být jen doma, mít sex a být se svým dítětem. To je to, co chci dělat.

Ale vy jste si to zasloužili, že? Získali jste právo rozhodnout, co chci dělat, udělám to. A žongluji s mojí prací.

To jo. Ale vždy jsem byl takový. Vždy jsem byl člověk, který ... nechodím s mnoha lidmi. Protože jsem z Bronxu. Proč je takový Bronx? Protože mám pocit, že když zůstanete v cestě, v Bronxu, nejste v ničem. Nejste v žádném problému. Nejste v žádném problému. Nic nevidíte. Nic neslyšíte.

Ale miluji [Megan]. Miluji ji. Mám jí moc rád. Kočka Doja mi ukazovala lásku. A vždy jí také ukazuji lásku.

Přesouvá se do svého připravované album . Jsou to tři roky a vy se chystáte vydat své druhé album. Měli jste nějaký čas mezi projekty. Líbilo se ti to? Byl jsi tím frustrován? Myslíte si, že by album mělo vyjít dříve, nebo je to časová osa, kterou jste chtěli? Jsi vytvořil?

Mám pocit, že v tomto okamžiku je to jako časová osa, kterou jsem vytvořil. Protože minulý rok jsem byl jako, musím letos vydat své album. Ale pak jsem z ničeho nic přestal pracovat na svém albu, protože mám pocit, že mě celá věc COVID odradila, abych vydal své album. Protože chci vydat album a chci turné.

Zdá se, že se to stalo s většinou velkých hip-hopových umělců během pandemie COVID. Nepustili žádná alba ani projekty, ani se nepokusili využít tohoto podivného roku. Zdá se, že většina umělců zřejmě drží veškerou svou hudbu, když mohou vyrazit na turné.

Ano. Chceme turné s albem. A cítím, když jsem to udělal Zásah do soukromí „Provedl jsem opravdu velký rozhovor s [rozhlasovým hostitelem] Ebro [Dardenem]. A dodnes vidím lidi zveřejňovat rozhovor.

Nemám pocit, že když se mi líbí, proběhne promo akce alba a všechno, jako by z toho nebylo nic, já dělám rozhovory s lidmi přes počítač. Chci se setkat s lidmi. Chci konverzovat. Je to lepší atmosféra. Mám rád párty při vydávání alb. Rád bych oslavu vydání alba v New Yorku. Mohl bych mít jeden v Atlantě, ale chci ho také doma. A chci vidět lidi. Neměl bych odletět 50 mých přátel, aby tam mohli být v Atlantě a pak někdo chytil COVIDA. Ne. Takže je to jen něco, s čím jsem přestal, ale teď, když stále dávám své singly, pořád říkám jako, Sakra. Nezbývá mi než letos vydat své album.

Je těžké, když stále vydáváte singly a nevydáváte album, protože to potom vypadá, že si nejste jistí, jaké singly upouštíte.

Ano. A jako, toto byla jedna z největších věcí, které jsem musel udělat, tato obálka. Dostal jsem rád, týden, kdy jsem se ujistil, že zvládnu všechny své záležitosti, ujistil jsem se, že je všechno dobré, jděte na schůzky. A potom odejdu na velmi dlouhou dobu pryč, abych dokončil své album.

Jaká je pro vás letošní osa, pokud to bylo po vašem?

kteří prodali nejvíce rapových alb vůbec

Je to náročné. Protože je to jako, i když dokončím album, musím udělat dvě epická hudební videa. Hudební video mi chvíli trvá. Trvá to jako, celý měsíc, protože tancuji, takže se musím naučit choreografii. WAP bylo velmi obtížné získat oblečení, protože většina našeho oblečení pocházela z Francie. A měli rádi, celé třítýdenní pozdržení.

Je to trochu unavený rozhovor, ale trochu se ho dotknout, překvapila vás reakce na WAP video? Stížnosti na to, že to bylo přehnané, se mísily s rozhovorem o zmocnění ženy. Čekali jste, až bude WAP kontroverzní, nebo jste to nečekali?

Opravdu mě to překvapilo, protože se mi líbí, nerozumím tomu, co je na tom rozruchu. Vyrostl jsem na poslechu Triny a Khie a kurva Lil ‘Kim. Jako, Lil ‘Kim říká nějaké opravdu ošklivé hovno. Foxy [Brown] říká nějaké ošklivé hovno.

Ale stejně tak i mužští rapperi.

Jo, stejně tak mužští rapperi. Takže jsem byl tak zmatený. Jako, proč je to takový zasraný rozruch? Je to proto, že jsem opravdu velký demokratický obhájce nebo tak něco? Takže teď se republikáni jen snaží něco najít?

Zajímavé. Odezva od vokálu a podpory Bernieho Sanderse a demokratů obecně.

Je to jako, Hmm. Všichni víte, jak jsem se stal slavným, že? Znám se tím, že jsem ošklivě mluvil na zkurvených sociálních médiích. Takže jsem nepochopil rozruch. A jako, o týdny později a měsíce později, začínám vidět, Sakra, tohle byl skutečný feministický záznam. Ani jsem nevěděl, že to bude. Byla to taková příčina konverzace. Na začátku to bylo na Fox News, tyhle kurva ... Žrali to.

A pak, těch posledních pár týdnů, to bylo zase trendy, protože tam byly některé knihy Dr. Seussa, které byly vytaženy, protože v nich byl rasový obsah. Lidé byli jako: „WAP“ může být ta nejlepší píseň vůbec a „WAP“ může hrát všude, ale my z toho vytáhneme knihy Dr. Seussa? A já bych rád, nerozumím. Proč se moje píseň zaplétá do něčeho, co souvisí s rasismem? Nemůžu uvěřit, že tato píseň je jen takový rozhovor.

Ale vytvořili jste se jako člověk, který tyto konverzace vede nyní. Že jo?

Hádám. Ale opravdu jsem si nemyslel, že to bude takový rozhovor. Protože pro mě mám pocit, že konverzace bude hudebním videem - je to tak úžasné. Nemyslel jsem si, že lidé budou jako, Oh, to je tak ošklivá píseň. Protože to není ta nejodpornější píseň, jakou jsem kdy slyšel. To není nic ve srovnání s jako, Můj krk, moje záda, lízají mi kočičku a moji prasklinu. Ani se to neporovnává.

Vychoval jsi svoji politickou stránku. Jak důležité je, aby to bylo pro veřejnost viditelnou součástí toho, kým jste?

Nesnáším, když se to lidé snaží říci Stojím si za lidmi pro vliv. Protože mám videa, na nichž mám sešukanými zuby, v Harlemu pochodující za policejní brutalitu. Mám svá videa s copánky a zkurvenými pupínky po celé tváři, když jsem se svlékal a mluvil o tomhle sračkách. V roce 2016 jsem lidem říkal, proč je tak důležité nevolit [Donalda] Trumpa. To je pro mě přirozené, protože je to jako něco, co miluji. Je to moje vášeň. Miluji politiku. Miluji vládu. Miluji, jak jsem řekl, války. Miluji historii. Rád se učím o různých zemích. Teď, když přijde na matematiku a obchod, a takhle do prdele ... Stejně jako v obchodě vám nemohu říci, že, o tom jsem věděl. Říkal jsem ti, že se jen učím.

Není to nejdůležitější věc? Jen se učit? Chcete mít zájem? Dostatek péče zjistit?

Ano. Ale pokud jde o hovno, které se děje společensky, to je ve mně. To je to, co ráda dělám.

Jako celebrita je jednou z sil, které máte ve větším měřítku, schopnost skutečně využít pozici, ve které se nacházíte, že? Máte hlas. Máte odpovědnost?

Nemám pocit, že to je, zodpovědnost, protože to nemusím dělat. Jen mám pocit, že je to něco, co ráda dělám. Rád dávám rady. A ráda mluvím o tom, co mě napadá. Řekl jsem, že jsem se tak proslavil tím, že jsem řekl, na co myslím, když došlo na zlomené muže a bla, bla, bla.

Ale pokud jde o věci, které se dějí v životním prostředí a ve vládě, rád říkám, na co myslím. A někdy to nenávidím, protože to neříkám, abych upoutal pozornost. Vždy mám pocit, že kdyby vám Bůh dal hlas, použijte ho. A lidé, kteří říkají, že to dělám pro pozornost, je to jako, pozornost můj zadek. Opravdu se rád dostanu na dno sraček. Nepotřebuji pozornost.

A mohli byste získat pozornost jinými rychlejšími způsoby ...

Že jo. Protože jsem se mohl doslova dostat na sociální média s tanga a dostanu 5 milionů lajků. Ve skutečnosti nemám tolik lajků ani tolik názorů, když říkám věci politické nebo věci vládní. Lidé se nedělají. Je to jako, když to lidé říkají, je to jako, co musím získat? Nic nezískávám. Když jsem se setkal s Berniem [Sandersem], když jsem se setkal s Joeem [Bidenem], nedostal jsem výplatu. Musel jsem si kurva vzít své peníze a letět do zasraného Detroitu [setkat se se Sandersem] den poté, co jsem měl show. Udělal jsem to.

Byli jste doma a hodně sledovali zprávy a debaty? Je ve vaší domácnosti často CNN nebo MSNBC?

To jo. Hraje to v domě hodně. Právě teď to není proto, že mám pocit, že mě podvádějí. To je ta novinka, že? Budete informováni. Ale pak člověk jako já, začnu přemýšlet, jako: Je to lež? Jako, nedůvěřuji nikomu. Na konci dne lidi podporuji, ale pořád si budu myslet, protože jsem vždy věřil, že jsou to lidé proti vládě. A tak to vždy bude. A tak to bude navždy.

Vláda není pro všechny lidi. Viděli jsme, že s minimální mzdou, jak nespravedlivě se s lidmi zachází, a se systémem trestního soudnictví.

Ano. Vidíme to se vším. Je to jako, je to něco, čím musíme žít, protože na konci dne musíte vládnout. Musí existovat ...

Pro a proti?

Ano, děláme a neděláme. Vždy se však budu cítit jako, například, vím, že jsem velmi liberální, ale v druhý dodatek hodně věřím, jako je právo nosit zbraně, protože nikdy nevíte, kdy musíte jít, o čemž velmi pochybuji, ale kvůli historii nikdy nevíte, kdy musíte jít proti ...

Zombieland? Něco, co byste nikdy nečekali? Apokalypsa? Už nikdy nevíte, co po COVIDU zasáhne.

Ano. A pak víte, jak jsem řekl, COVID a všichni a všichni tito šílení politici, kteří mají různé názory na všechno, to mi tak zmátlo mysl, že jsem přestal sledovat zprávy. A jen si říkám, prostě musíme nechat hovno plynout.

Protože existují určité státy, které [jsou] zcela otevřené, ale sazby COVID se zvyšují. A pak jsou některé státy plně otevřené a případů je stále málo. Je to jako, něco je na tom složité. To znamená, že to nehlásí. To všechno mě přivádí k šílenství.

Pak se to dostane do toho, jak hluboko do spiknutí se můžete dostat?

Ano. Jak mohu dosáhnout spiknutí. A já si od toho občas potřebuji odpočinout, protože jsem člověk, který na něčem uvízne.

A snaží se do toho hlouběji proniknout. Trump mimo kancelář nám ​​pomáhá trochu si odpočinout od některých zpráv.

To jo. A lidé se nemohou postavit vpřed, je to mírumilovnější. Problémy nebyly vyřešeny ... Bylo to jen tak intenzivní a tak směšné. Upřímně mám pocit, že začal, ne fyzická [válka], ale spousta závodních návnad. A to je jen rasová válka. A je to jako proti všem: bílí, černí, hispánci. Lidé jen debatují a ukazují, jak se navzájem nenávidí. Nevím. Mám pocit, že jsem takhle nevyrostl. Nevyrostl jsem, že bych nikoho nenáviděl. A všechny tyto věci se dějí právě teď. Je to tak divné. Cítím se jako nepříjemný. Takže mám pocit, že si od toho trochu oddechneme, protože není ve funkci. Bylo to mírumilovnější. Bylo to.

Zmínili jste tam sociální sítě a vaši moc. Vypadá to, že máte se svými fanoušky skvělý vztah, ale někdy s nimi můžete být frustrovaní. Obrovskou součástí budování až do tohoto okamžiku byl způsob, jakým jste zacházeli se sociálními médii. Změnil se vůbec váš vztah s fanoušky? Už vás to unavuje? Máte pocit, že je to příliš kritické?

Je to velmi kritické. Pokud jde o mé fanoušky, vím, že se s fanoušky hodně hádám. Ale nejde o nic vážného. Jsem si opravdu blízký se svými fanoušky.

Existují dvě komunity? Jsou to fanoušci a pak existuje více soudní hudební komunita nebo komunita soudných celebrit, která existuje?

To jo. A proto se mi to občas zkroutí, protože cítím, že když jsi můj zarytý fanoušek, měl bys mě znát, takže bys měl mít pocit, že víš, co se mi nelíbí, nebo víš, co mě rozladí. Ale pak zapomínám, ne každý je jako, super tvrdý. Ne každý mě super zná. A to proto, že tolik mluvím se svými fanoušky, že očekávám, že budou všichni stejní. Ale není. Pro mě jsou moji fanoušci téměř jako rodina. Je to jako, hádám se s rodinou a hádám se s lidmi, se kterými pracuji každý den. Dokud neříkáme žádné zlo, střih, mysli věci. Je to jako, dobře, dnes jsme se pohádali. Co se děje zítra?

Máte fanoušky, které znáte podle jména? Jsou šéfem fanklubů? Jste na ně zvyklí a známí?

Mám pocit, že jsem s mnoha z nich obeznámen. A s některými bych pravděpodobně mluvil a ani nevím, jak vypadají.

Prostě znáte jejich rukojeť.

To jo. Prostě znám jejich rukojeť. A to je jen, myslím, jak to funguje nebo tak něco. Mám pocit, že je znám, ale opravdu je neznám. To je tak divné, že máte pocit, že někoho znáte, ale ani nevíte, jak to sakra vypadá. Je to drogy. Mám pocit, že mi rozumějí. Na sociálních médiích jsem jedním z těch umělců, kterým se lidé prostě příliš nelíbí nebo na které jsou lidé příliš tvrdí. A to mě odsunulo, abych se přestal vyjadřovat. To mě odsunulo od pokračování v přímém přenosu. To mě tlačilo pryč od toho, abych dělal tolik věcí, které chci. Ale nikdy mě to neodstrčí, abych přestal, protože mám pocit, že to je jejich cíl. Jejich cílem je šikanovat a vyzvednout si mě a odnést veškerou tvrdou práci, kterou jsem udělal, a pokusit se zdiskreditovat své umění. Pokuste se zdiskreditovat všechno, co dělám. Dělají to proto, že chtějí, abych přestal a přestal. Možná už nebudu chodit na sociální média jako dřív, ani se nevyjadřovat, jak chci, ale nikdy mě nenecháš přestat.

Budu zatraceně, když to sakra řeknu své dceři, přestal jsem dělat hudbu, protože jsem měl pocit, jako by mě všichni pořád šikanovali. Jako, ne, Kulture, nerozumíš. Všechno, co jsem dával ven, lidé říkali, že to nenáviděli. I když jsem dělal skvělá čísla. Jen jsem nechápal, proč mě lidé tak nenáviděli. Jen jsem měl pocit, že musím přestat.

Cítil bych se jako zkurvený poražený, kdybych řekl své hovno svému dítěti, takže nedělám kurva to, co by mi někdo řekl. Budu brečet. Budu z toho naštvaný, ale nikdy se kurva nevzdám. Vlastně by mě to naštvalo. To jsou lidé, kteří mě znají. Vědí, že budu na jeden den naštvaný a na druhý den budu jako: Tady je plán, protože se chystám zasraně zabíjet hovno znovu a znovu a znovu.

Mnoho ženských rapperek mělo děti, ale ty jsi byla první, kterou jsme sledovali, jak se stala matkou, zatímco jsi byl na cestě stát se rapovou hvězdou. Mnoho lidí se ptalo, co to udělá s vaší kariérou. Jaké to bylo v té době pro vás? Cítili jste, že máte spoustu lidí, kteří zpochybňovali vaše rozhodnutí mít dítě tak brzy v kariéře? A jak jste se cítili, že jste se navigovali jako matka a hudební hvězda současně?

nejlepší hip hop jeden hází divy

Nebudu lhát, velmi, velmi, velmi jsem se bál. Všichni se velmi, velmi báli. A stejně jako lidé na mém labelu byli jako: Ne, bude to v pořádku. Věděl jsem, že se báli. Všichni se báli, víte, co říkám? Stejně jako i lidé, kteří se věnují mému líčení, mým vlasům, publicistovi, se všichni opravdu báli. Ale stejně jako včera, když jsem vám ukázal, že jsem neopustil, protože se ochladilo ... je to jako, já neopustím, protože jsem nepohodlný a jsem těhotná.

Už před rokem jsem měl pár písní jako Get Up 10, Ring a Money Bag. Ale jako kolem března [roku 2018], dokonce ani března, jako ještě předtím, jsem se zamkl, v Atlantě a Miami, a dokončil jsem své album. A bylo mi zima. Když jsem byla těhotná, bývala jsem opravdu ospalá. Probudil bych se, zvracel a potom bych byl rád, dobře, vyčistím si zuby a půjdu do stánku. Protože jsem měl časový limit. Věděl jsem, že nemůžu projít April, protože se mi zvětšoval žaludek, a nemohl bych dělat hudební videa.

Ale i poté, co jsem to dokončil, vyšlo album a já jsem byla stále těhotná. A byl jsem rád, Sakra, nemohu hrát v těchto show. Nevím, jestli moje kariéra bude stejná i po porodu. Byl jsem jako, Ó můj bože.

Jen ses bál.

Byl jsem vyděšený. Stále jsem říkal lidem jako: Jen se dohodněte. Nedělám to. Vezměte je. Vezměte je. Vezměte je. Právě je vezmu. Jen potřebuji vydělat peníze. A vyšlo to. Jsem vděčný a jsem vděčný.

Jay-Z a Beyoncé dcera Blue Ivy právě dnes večer vyhrála Grammy. Chcete, aby Kulture jednoho dne vyhrála Grammy? Chcete, aby šla do zábavního průmyslu?

Chci pro ni tolik věcí, že ani nevím, co chci. Chci jen, aby byla velmi chytrá a velmi obchodně zdatná. To je jedna věc, kterou chci. Chci, aby byla obchodně zdatná. Jako, znát tohle hovno. Buďte velmi sebejistí. Jednoho dne bude číst komentáře. A já jen chci, aby to věděla, to nevadí. Chci, aby měla pocit, že je prostě nezastavitelná. Chci, aby byla pokorná.

Ale ty zvuky, při pohledu zvenčí, tak, jak byste se mohli popsat.

Chci, aby byla jako já, ale nechci, aby měla ráda ty špatné věci, víš, co říkám? Nechci, aby ji nic obtěžovalo. Chci, aby byla jako: Nic, co nikdo neříká, mě neobtěžuje. A jednu moji vlastnost, kterou chci, aby měla, chci, aby byla ambiciózní. Spousta lidí má tolik věcí, že se mi líbí, jo, proč nejsou dále ve svém životě? A důvodem je, že nejsou ambiciózní. Chci, aby moje dcera byla ambiciózní. Nechci, abyste měli pocit, že to musíte dostat od někoho jiného.

Nebo se spokojit s méně.

Nebo se spokojit s méně. Chci, aby byla něčím. Chci, aby byla někdo.

Máte pocit, že jste to dostali, když jste byli vychováni? To byla energie, kterou jste dostali, nebo to je něco, co jste museli vytvořit sami?

Přesně tak jsem vždy byl. Vždy jsem byl jako, na peníze, na peníze, na peníze, na peníze. Co mám dělat? A když něco dělám, chci se učit a být v tom dobrý. Jako všechno. Dokonce i když jsem byl pokladníkem, chtěl jsem být opravdu rychlý v kurva kontrolovat lidi.

Chci být nejrychlejším pracovníkem.

Chci být nejrychlejším pracovníkem. A striptýzový klub ... nejsem jen dobrý striptér, ale chci se naučit, jak dělat všechny trikové triky. A chci se naučit dar gabu, aby ti kluci dali více peněz. A pak se s hudebníkem chci naučit být skvělým rapperem. Jako, prostě nechci dělat sračky. Chci všechno dobré. Chci se naučit všechno. Chci se naučit všechno, všechno, všechno. A v rámci obchodní záležitosti, jak jsem řekl, se chci naučit tohle hovno.

Když to vrátíme přímo k hip-hopu a dalšímu albu, co můžeme očekávat zvukově? Není to Cardi 2.0, protože tu není žádná nová verze, ale stále tlačíte. Jaká je pro vás výzva a co se s vámi děje v hip-hopu právě v tuto chvíli?

Ani nebudu lhát, je to trochu náročné, protože je to jako, jsem mladý a mám rád past. Když jsem začal rapovat, posloucháte-li můj mixtape, mám rád dril. Moje věc byla vždycky jako, cvičit. Moc se mi líbí hudba z Chicaga. To byla moje věc. Jsem spíš past, jsem spíš rapper nové éry. Ale z nějakého důvodu nechápu, jak existuje tolik mužských rapperů, kteří by mohli rapovat v nové éře, chytat pasti, a když přijde na ženské rappery, je to jako: Kde máš tyče? Kde to máš? A neustále mě musí srovnávat s ostatními rappery. A je to jako, proč nemohu být jen tento typ umělce? Stejně jako chci být tímto typem umělce. Jako, proč to nemůžu být? Jako, přestaň.

To je jedna věc, která je jako, jo, nesrovnávají tyto mladé muže. Neporovnávají je s jinými rappery jako Jay-Z nebo Kanye West a tak. Ale je to jako rapperka, lidé mě musí vždy srovnávat s tou poslední. A to nesnáším.

Máte pocit, že cílem je, aby každý postavil ženy proti sobě?

Nejen, že je to jen pitting, ale je to jako, nenávidím to, protože ... nevím, jak to vysvětlit. Nechci jít s jinou mrchou. Chci jít se svým vzorcem. Je to tak, proč chcete, abych rapoval jako tato dívka nebo měl rád tyče jako tato dívka nebo měl tyto toky. Sto toků jako tato dívka? Jdu svým proudem. Můj tok mi vydělává peníze. Můj tok je to, co rád slyším. Můj tok, to jsem jen já.

A je to jako, nenávidím, když to dělají, protože se mi nelíbí ... Nesnáším zavádění striptýzového klubu, ale musím přivést striptýzový klub. Když půjdu do klubu a vidím kurva, že další děvka vydělává peníze a hovno, dostala peníze na podlaze, pak mě to rozptyluje. Jako, Oh, sakra, proč ta děvka dnes vydělává peníze? Co to kurva?

kulomet kelly diss song eminem

Jste tedy neuvěřitelně konkurenceschopní.

Není to tak, že jsem konkurenceschopný, prostě nemám rád tempo s někým jiným. Rád běhám ve svém vlastním čase. Rád dělám věci ve svém vlastním čase a po svém. Takže opravdu nenávidím, když mě lidé staví proti sobě, protože ve mně vyvolává pocit, že se musím pohybovat jako oni. A nerad se pohybuji jako nikdo jiný. Dokonce i loni všichni vydávali hudbu, všechny ženy. Nicki Minaj. Doja Cat. Hřebec Megan Thee. A lidé jen říkali: Ach, Cardi skončila. Cardi skončila.

Máš pravdu. To je 100 procent správné.

To jo. Všichni byli jako, Cardi skončila. Ah, řekli jsme ti to. Není to skutečný umělec. Je to a to. Jo, máme zpět ženy. Všechno, čeho jsem dosáhl, se lidé snažili vymazat jen proto, že byly venku nové ženy. A ta sračka mi dala pocit, že, Sakra, musím spěchat, spěchat, spěchat, spěchat, abych mohl být v sestavě s těmi dívkami. A víš ty co? Řekl jsem: Ne. A dál jsem nahrával. Stále jsem si zapisoval nápady, jak vyjde můj další singl, protože za šest, sedm měsíců nevydám hudbu. A když dělám věci ve svém čase, ve svém tempu, protože nesleduji jiné děvky, jde mi to skvěle.

Jako WAP. Dělám skvěle. Tu píseň jsem měl měsíce. Mohlo to být uhaseno. A ne, nevydám písničku, protože ostatní děvky dělají dobře nebo se jim daří skvěle. To jsou oni. To, co jedí, mě nedělá. A pak je to jako, byl to pro mě opravdu divný okamžik, protože nesnáším práci kvůli tempu jiných lidí. Protože ostatní lidé něco dělají. Dobře, dělají dobře, pak je to pro ně dobré. Ale to, že dělají dobro, ještě neznamená, že budu venku a spěchám svůj život. Nebo jako, spěchá, aby byl v souladu s nimi. Když je to moje chvíle, je to moje chvíle.

To vám vezme kontrolu, že? Není čas. Není to podle vašeho plánu. Je na někoho jiného. A teď jsi stísněný. Spěcháte. Možná neděláte správná rozhodnutí, pokud jste tímto způsobem nuceni.

A nenávidím ty sračky. A spousta lidí to dělá na sociálních sítích. To je tak kurva otravné. A nenávidím, když toho dosáhnu, lidé se rozruší, protože je to jako: Ach, dobře, něco jste dokázali a tato osoba ne. A je to jako, brácho, když někdo něco dosáhne, nedělám to. Jak jsem řekl, to, co jedí, mě nedělá. Neubírá mi to na úspěchu. A to jim neubere ani na úspěchu. Přestaňte s tím. Protože to hovno odhodí umělcovu mysl.

Právě teď je příliš mnoho žen. Všechny záznamy budou překonány. Budou nové záznamy. Nová historie. Nové okamžiky, které se stanou. Nebude to ode mě. Bude to tolik různých žen. Jeden den tato fena chválí, druhá fena chválí. Dostávám chválu.

Ale právě jste dostali první diamantovou plaketu za singl rapperky pro Bodak Yellow '? Takže ten máš pod opaskem. To je docela úspěch.

Ano. A bylo to úžasné, ale přesto to někteří lidé rozrušili. Jen proto, že Cardi získala diamantový singl, neznamená, že je vůbec nejlepší rapper. Nikdy jsem neřekl, že ze mě byl největší rapper.

To byla jako nenávist k získání nejlepšího rapového alba na Grammy 2019, že?

Ano. A je to jako, to mě nedělá nebo neříkám, že to ze mě dělá nejlepší ženskou rapperku vůbec. Toto je však můj okamžik. Nech mě si to užít. Protože až tento okamžik dostane další mrcha, nebudu se na to zlobit. Je to její okamžik. Nech mě chvíli, brácho.

A co jsem ti udělal, že mi to nedovolíš?

Ano. Jakýkoli můj úspěch, který dělám, ať už jedu na 1. místo, zda dostanu diamantovou desku, ať už dostanu Grammy, to nesnižuje úspěch nikoho jiného ... Dnes je v těchto Grammy tolik ženských rapperek nominovaných , někdo dnes může vyhrát tři, dvě Grammy.

Jo, Megan dnes večer pár vyhrála. To vám neubere z toho, čeho jste dosáhli.

To mi nebere. To mi neubere z ničeho, co jsem kurva zlomil. Čím to tedy je, že pokaždé, když vyhraji, je to jako, je to něco špatného? Jako, to ubírá někomu jinému hovno? Je to nepříjemné a to nenávidím. Je to jako, lidé chtějí, abych se cítil provinile za vítězství.

Pokud byste chtěli být nejvíce chvástatou osobou, jakou byste právě teď mohli být, a ohýbat se ve všem, čeho jste dosáhli. Co byste o sobě řekli?

Děvka se prodává. Prodávám. A dělám dobrou hudbu. Jen to.

Podívejte se na focení Cardi B. XXL Vydání časopisu Jaro 2021