Cardi B vysvětluje, jak unikla její nahá fotka

Cardi B byla na sociálních sítích trendy úterní odpoledne (13. října) poté, co k ní došlo náhodou prosakuje nahá fotka jejích prsou dříve během dne. Poté, co se fanoušci uchýlili k vytvoření nejrůznějších memů a souborů GIF o incidentu, a samotná rapperka z Bronxu původně sdílela své pocity po fotografické nehodě, nyní vysvětluje přesně, co se stalo.

Včera v noci Bardi šla na Instagram Live a vysvětlila, jak na jejím příběhu Instagramu skončil obrázek jejích prsou. 'Ležím v zasrané posteli, že?' Cardi začíná v části IG Live zachycené Baller Alert. „A říkám Offset:„ Ano, mám pocit, že můj horní ret vypadá oteklý. “ A líbí se mu: „Ne, nemyslím si, že to vypadá oteklé.“ Protože jsem se tady zasáhl a kurva to ... trochu se to zvedlo. Takže se mi líbí, že na kameře to vypadá bledě. Dovol mi ukázat ti.'Cardi B dále vysvětluje, že se pokoušela ukázat svému odcizenému manželovi Offsetovi, její oteklý ret a to, když došlo k nehodě. 'Takže, já to kurva fotím, děvko,' pokračovala. „Já to kurva fotím, že? A pak jsem kurva stiskl ... a já vidím, že se to načítá, a mám rád: ‚Bože můj. Panebože, offset. Ó můj bože. Ó můj bože. Ó můj bože. Ó můj bože. Proboha, obraz se načítá. A líbí se mu: „Co? Co? Co? A vypínám telefon, protože vidím, že to jde ... Víte, když něco zveřejníte ve svém příběhu [Instagram] a bude to takhle? Vypnul jsem tedy svůj zasraný telefon, takže se nenačítal. A líbí se mi: „Jo, zkontrolujte, jestli se ten zasraný obrázek zveřejnil.“ A on má rád: „Jo, zveřejnil jsi obrázek té zatracené věci!“The 'Wap' rapper pak říká, že se pokusila oslovit svou publicistku Patientce, aby zasáhla poté, co omylem sdílela nahý obrázek se svými 72 miliony následovníků Instagramu. „Takže voláme Patientce, protože dostala moje heslo k mému Instagramu,“ sdílí. „Takže, voláme jí a voláme jí, zatímco se snažím zapnout ten zasraný telefon. V době, kdy jsem zapnul svůj zasraný telefon a sakra odstranil hovno, všichni a oni maminka viděli moje velký zadek salámové bradavky kozy.

Cardi otevřeně přiznává, že byla po incidentu zpočátku rozrušená, a vyjadřuje, že ošetřování její dcery Kulture ovlivnilo vzhled jejích prsou. '30 minut jsem byl blázen,' dodává 28letý rýmovač. 'Ale zase se mi líbí cokoli.' Protože ... nevím, cítím se jako moje prsa ... nevím, když jsem začal hostovat, pořád jsem ukazoval svá prsa, protože jsem byl striptér. Jako, do prdele. Všichni viděli moje prsa. Spousta lidí mluví hovno, protože jsem dostal nějaké bradavky s velkým zadkem, ale to prostě přichází s mateřstvím, všichni. “Na mnohem lehčí notu, Cardi minulý víkend oslavila své narozeniny v Las Vegas s řadou rapperů a dalších osobností. Mnoho aspektů noci bylo sdíleno na jejím účtu na sociálních médiích. Další okamžik, kdy od společnosti Offset obdržela nákladní automobil Rolls-Royce Cullinan a sedadlo automobilu Rolls-Royce v hodnotě 8 000 dolarů, obíhal také online.

Přestože Cardi B oficiálně podala žádost o rozvod se společností „Set“ zhruba před měsícem, zdá se, že jsou celkem dobří.

Podívejte se na celé video, kde Cardi vysvětluje, jak na IG omylem sdílela nahou fotografii sebe.Viz Rappeři s účtem OnlyFans