Cardi B si vzala kampaň s oděvy na naftu a Little Mix’s Woman Like Me jí byly nabídnuty před Nicki Minaj

Včera (29. října) hovězí maso mezi Nicki Minaj a Cardi B pokračovalo, když oba hodili palbu urážek a obvinění prostřednictvím Queen Radio respektive Instagram. Jeden z komentářů, který více zvedl obočí, přišel od Cardi, která se domnívá, že je důvodem několika novějších příležitostí rapperů z Queensu.

Poté, co byl vyvolán Nicki Minaj dál Queen Radio rapper 'Money' nahrál 10 videí tleskajících zpět na Nicki. Jedna, která podnítila několik odpovědí od internetové komunity, byl klip Cardi, který prohlašoval, že jí byla nabídnuta stejná kampaň s oblečením Diesel jako Nicki. Rovněž říká, že dostala šanci vystupovat v britské popové skupině Little Mix s názvem „Woman Like Me“, než Nicki skončila na trati.„A vy jste tady, říkáte“ že se snažím zastavit tašku, že? “ Cardi začíná v jednom z několika videí, která zveřejnila včera v noci. 'Ale já ti vlastně pomáhám sehnat tašku, protože ten Diesel obchod, který jsi dostal?' Jo, to ke mně přišlo jako první. A musel jsem to odmítnout, protože už spolupracuji s módními značkami. “Hned po tomto bodě Cardi začne mluvit o „Woman Like Me“, o které říká, že ji odmítla, „protože dělám hodně popových nahrávek, takže to přece nemůžu přehnaně přehánět, ale to přišel nejdřív ke mně a pak ti to dali. “ Odtamtud pokračovala v získávání zvuku uvedené písně s otevřeným prostorem pro její verš.

Teprve před pár týdny vyšla výše uvedená skladba s veršem od Nicki Minaj. Mezitím je od poloviny září venku kampaň Haute Couture od Diesel s Gucci Mane.Čisté jmění roku 2016 zakazuje Lil Wayne

Poté, co Nicki zachytila ​​vítr Cardiho klipu, odpověděla na Twitteru.

'Jediný rapper v historii rapu, který může mluvit jen o obchodech a písních, které údajně odmítla, protože nemůže mluvit o verši, který kdy napsala,' napsala Nicki. 'Fkn podvod.'

Nicki také nebyla hotová. 'Rlly si myslela, že mluví o odmítání obchodů,' dodala krátce nato.Little Mix později přišli na obranu Nicki Minaj s vlastním příspěvkem na Instagramu a řekli, že „vždy chtěli, aby byla královna“ jednou z jejich písní. 'Chceme jen objasnit ... Nicki byl osloven jako první,' zní titulek příspěvku.

V určitém okamžiku v noci Bill Wackermann, který působí jako generální ředitel modelingové agentury Nicki (Wilhelmina Models), poskytl své dva centy týkající se dohody o naftě.

„Řekni pravdu Boo!“ Napsal. „Ten dieselový kontrakt byl postaven OKOLO jediné královny. #truthwillsetyoufree @nickiminaj @iamcardib - mám stvrzenky. ' Wackermann později nahrál snímek obrazovky textové zprávy na Instagram, aby potvrdil, že Cardi nedostala nabídku, a titulku označil výzvou, aby lidé přestali padat za „falešné zprávy“.

V příspěvku, který zdánlivě odpovídá na Wackermannova tvrzení, Bardi nahrála snímek obrazovky s e-mailem, který jí nabízel vlastní Diesel kolekci. V e-mailu vidíme, co se zdá být specifikací Bardiho teoretické dohody s Dieselem. I když nemůžeme potvrdit platnost e-mailů, vypadají docela komplikovaně a existuje dostatek obchodního žargonu, díky kterému si myslíte, že je to legitimní.

dr dre prodává beaty od dre do apple

Cardi a Nicki už nějakou dobu chodí, ale vypadá to, že existuje šance, že jsou připraveni jít dál. V tweetu, který zveřejnila včera v noci, Nicki volá po pozitivitě.

„Dobře, lidi, zaměřme se na pozitivní věci až odtud,“ píše Nicki. 'Jsme všichni tak požehnaní.' Vím, že tyto věci jsou pro spoustu lidí zábavné a zábavné, ale o těchto nesmyslech už nebudu hovořit. Děkujeme vám za podporu a povzbuzení rok co rok. Miluji tě.'

Poté, co Nicki tweetnul zprávu o pozitivitě, Cardi odpověděla nahráním snímku obrazovky s příspěvkem na Instagram. Její titulek odráží vibrace Nickiho tweetu a píše: „@Nickiminaj tedy v pořádku! Pojďme to udržet pozitivní a držet to tlačí! '

Podívejte se na malou část rapperových chvástání, stejně jako odpovědi od Little Mix a Billa Wackermanna níže.

@bill_wackermann přes Instagram

@iamcardib přes Instagram

kdy bude kodak propuštěn z vězení

Viz různé pohledy Cardi B v roce 2018