Cardi B Accused of Stealing Lyrics for Clout and Thotiana (Remix)

Cardi B byla obviněna z krádeže textů několika záznamů, na kterých se objevila, ale vytahuje stvrzenky, aby se bránila těmto tvrzením.

těsný seznam nepoužívaných rapových jmen rrt

Brzy v úterý ráno (30. června) si rapper vyměnil slova s ​​další umělkyní jménem Dela Wesst, která je také známá na TikToku. Wesst obviňuje Cardi B z plagiátorských textů jejích písní na skladbách „Clout“ a Blueface's 'Thotiana (Remix).'Wesst nahrál videoodpověď na tweet, který Cardi údajně odstranil, který částečně řekl: „Nikdy jsem nechtěl této dívce věnovat pozornost ... Nelíbí se mi, když to lidé zkoušejí s hovadinou s obrázkem mého dítěte.“ Ve Wesstově klipu říká, že Cardi se snaží obejít skutečnost, že ukradla její texty. Poté obvinila rodáka z Bronxu z NY, že používá „dětskou kartu“, když ve tweetu zbytečně zmínila svou 1letou dceru Kulture.O necelou hodinu později Cardi odpověděl na Wesstova tvrzení. 'Nejdřív ze mě, ty divná děvko, zkoušíš mě na horkou minutu,' napsala. 'Skutečně překročíš hranici, když sleduješ moji stránku fanoušků a tyhle sračky jsi dal na fotku mě a mého dítěte. TAK ANO, ŽE své dítě přináším.'

Tweet umělce, který prodával platinu, obsahoval obvinění Wesstové proti ní a fotografii její dcery, o které se zmiňovala ve své předchozí odpovědi.Krátce poté, co, Cardi začala vytahovat účtenky s podrobnostmi, když psala svůj verš pro „Clout“, což dokazuje, že texty neukradla.

„Druhá ze všech, ty hloupá děvko, co den co den křičíš, protože tvrdíš, že jsem ti ukradl texty,“ Zásah do soukromí umělkyně napsala, včetně krátkého videa z programu použitého k úpravě vokálů záznamu. „TENTO PÍSNĚ NAPÍSAL JSEM JANUARRYYY! Ukážeš mi, že jsi udělal svou vlivnou píseň v lednové děvce, mohla bys mít šanci. Rýmuju se s Oskarem, ta mrzoutská fena není tak dobrá jako RHYMES! '

Poté, co požádala Wesstovou o ukončení obvinění proti ní, se Cardi obrátila na rapperova tvrzení, že ukradla texty jejího verše na ' Thotiana (Remix). ' 'Pak tvrdíš, že jsem ti ukradl thotiana, když jsi dal svůj volný způsob jeden den po WACK ANNOUNCE, jsem na remixu písně, kterou jsem zaznamenal, že NAPÍŠEM a ZÁZNAMU to před modrou tváří a Wackem,' řekla Cardi.Wesst však odpověděl, že jen proto, že Cardi napsala píseň v lednu, neznamená, že v té době skladbu dokončila. 'Zahájení rekordu v lednu neznamená, že jste tento rekord dokončili v lednu,' řekl Wesst. „Jasně jsem to napsal den předtím, než jsi to debutoval na internetu. Neslyšel jsem sekci písně, O KTERÉ KAŽDÝ HOVORÍ. Také neslyším žádné „CLOUTS“ ve verši. “

Comesack Wesstu nebyl zmaten, Cardi odpověděl: „JUST CUUSE YSTY STARTED the song IN JAnUARy neznamenají, že jste ji dokončili POTOM WTF JE TOTO PAK BITCH!

Wesst pokračovala s vysvětlením, že řekla, že texty Cardi B pro „Clout“ jsou téměř identické s freestylovým Wesstem v rytmu „Thotiana“.

Vzhledem k tomu, že se sem a tam téměř chýli ke konci, Cardi odpověděl slovy: „Své texty jste zveřejnili na druhém příspěvku, který uváděl, že 6. února jsou moje texty z 9. ledna. Sbohem, miláčku, DISTURB. Hon na někoho jiného. KLIKNUTÍ nyní o tom udělejte video!

Cardi ukončila výměnu Twitteru a označila ji za „zábavnou“ a řekla, že si na několik dní dá pauzu od stránky sociálních médií.

lil uzi vert vs světový řetězec

Pozitivní je, že Cardi minulý měsíc oznámila, že má brzy novou hudbu.

Podívejte se na dosud nejlepší hip-hopové projekty roku 2020