Cam’ron plánuje letos vydat album „Killa Season 2“ a investovat do toaletního papíru

Co je Happenin
Cam'ron není jen rapper, je také obchodník.
Slova: Roger Krastz
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil v čísle časopisu XXL Magazine ze zimy 2016, nyní stojí.

Cam’ron byl vždy známý svým osobním stylem. Jistě, plivá vtipné rýmy a může chodit mezi prsty s těmi nejlepšími z nich, ale je to jeho obchodní smysl, díky kterému v poslední době pracuje přesčas. Nejnověji veterán MC vydal své druhé kolaborativní tenisky s Reebokem s názvem Reebok Ventilator Supreme Cam, sedm měsíců po pádu první boty, Reebok Ventilator Supreme Purple Haze.Harlemský rapper, který se zaměřuje na módu, se také připravuje na vydání svého nového mixu, Program: The Road to Killa Season 2, a jeho sedmé sólové album, Killa Season 2: The Pink Edition . Zde hovoří o kopancích, svém osobním stylu a samozřejmě nově zvoleném prezidentovi Donaldu Trumpovi.

XXL : Vaše druhá společenská teniska s Reebokem je inspirována vaším slavným růžovým kožichem a kloboukem z počátku dvacátých let. Máte stále ty položky?

Vlastně to pořád mám, chlape! Nosím to čas od času, víš? Když se to hodí. Mám pro bundu spoustu nabídek. Spousta lidí to chce koupit ode mě, ale já si to nechávám na památku.Jak jste byli zapojeni do tvůrčího procesu této tenisky ve srovnání s vaším prvním vydáním?

Abych byl upřímný, ve kreativním [procesu] toho opravdu moc nemám. Dělají mi různé možnosti a já jsem ten, kdo říká ano nebo ne. Reebok má tým, který se zabývá kreativní stránkou obuvi a oni mi pošlou různé vzorky a já budu jako: Ne, ne, ne, ne, a pak konečně přijdeme s něčím, co se mi líbí. Ventilator Supreme Cam byla teniska, která vyplynula z tohoto partnerství.

Spolu s vydáním tenisek upustíte nějaké odpovídající oblečení nebo doplňky?To jo. Rozhodně. Spojil jsem se s ponožkami Stance; udělali jsme s nimi třetí spolupráci. K teniskám mají odpovídající kamuflážní ponožku. Také jsme se spojili s rapperem Bernerem, který má linku Cookies.

Kromě toho, že jsi rapper, jsi známý svými různými obchodními aktivitami. Co dělat chcete se dostat do toho, co jste ještě neudělali?

Jedna věc, kterou chci udělat, je toaletní papír. Víte, už jsem o tom mluvil, ale ve skutečnosti jsem na tom udělal nějaké domácí úkoly a to je jedna věc, kterou chci udělat. Mnoho věcí, které lidé dělají, jsou věci, které nemusíte mít. Stejně jako nemusíte mít tenisky Cam'ron, nebo si nemusíte kupovat norkovou bundu, abyste vypadali jako Cam, nebo si nemusíte kupovat auto v New Yorku, abyste žili, ale kdo ne Nepoužívám toaletní papír, víš, co říkám? Každý používá toaletní papír; muži, ženy, děti. Pokud jsou to děti, pak používají plenky, a pokud jste se zlomili, použijete noviny, ale toaletní papír je po celém světě zaručenou 95% nutností. Chci dělat věci, které lidé musí mít, ne nutně věci, které lidé chtějí mít.

Co se děje s vaším dalším albem?

Právě jsem byl zaneprázdněn a neměl jsem čas propagovat album tak, jak chci, takže pravděpodobně posunu album zpět do února nebo března.

Jaký je váš názor na našeho příštího prezidenta Spojených států Donalda Trumpa? A hlasovali jste pro něj nebo pro Hillary?

Všichni jste ho zvolili. Nemám žádný názor. Ani nevolím, takže víte ...

Jak si myslíte, že země dopadne s Trumpem jako prezidentem?

Je to trochu děsivé, víš? Myslím, že si opravdu nemyslel, že vyhraje. Vypadá to, jako by mě šokoval, protože vyhrál. Vypadá šíleně tichý. Nemluví o všech těch sračkách, o kterých mluvil před volbami. Byl uhlazený. Buď chtěl vyhrát a být v pohodě, nebo si ani nemyslím, že si opravdu myslel, že vyhraje.

Podívejte se na více z čísla XXL Winter 2016, včetně našeho rozhovoru s Travisem Scottem, úspěchu Lin-Manuela Mirandy s hip-hopovým muzikálem Hamilton , Eye Candy The Real Chela's Way, Wyclef Jean's letter to President Obama, Show & Prove with Rob $ tone, Playboi Carti and Saba, Rappers and the 2016 Election and more.

Podívejte se na exkluzivní fotografie od Travise Scotta XXL Zima 2016 Cover Shoot