Busta Rhymes se setkala s policií poté, co přinesla ženu k slzám v letadle: Zpráva

Busta Rhymes se údajně znovu ocitl ve středu prudké interakce.

Podle zprávy z Velké Británie Denní pošta zveřejněný ve středu (31. července) se veterán rhymer dostal do verbální konfrontace s cestující první třídy při letu z New Yorku do Londýna a následně byl policií vyveden z letadla.nas and jay z black republican

Busta v pondělí večer (29. července) nastoupil na let společnosti British Airways na letišti JFK v New Yorku a stal se „rozrušený, agresivní a hrubý“ vůči vdané ženě, která si dala zavazadla do skříňky. Busta údajně během incidentu vrhla na ženu urážky, než žena začala plakat.'Řekl jí, aby okamžitě přesunula věci,' říká jeden z cestujících v Bustaově letadle. 'Začal křičet a chovat se extrémně agresivně a žena byla čím dál víc rozrušená, začala plakat.' Jak se stále více plakala, zasáhl její manžel a řekl mu, že ke své manželce nemusí být tak hrubý. Řekl, že ji „rozrušoval, když byla zjevně šťastná, že může hýbat svými věcmi.“ “

Svědek říká, že slovní hádka se stala tak prudkou, že vstoupili další cestující a další osoba zavolala pracovníkům British Airways, aby situaci uklidnili.Po nahlášeném incidentu vzteku se s Bustou setkali policisté metropolitní policie, když letadlo v úterý (30. července) přistálo na londýnském letišti Heathrow. Ačkoli byl Busta vyveden z letadla, nebyl zatčen.

Řekl zástupce městské policie Denní pošta že policisté byli vysláni do „příchozího letadla na letiště Heathrow z USA po údajné slovní hádce zahrnující několik cestujících“, ale nepotvrdili, zda se jednalo o Bustu Rhymese a dalšího cestujícího.

XXL oslovil Bustu Rhymese tábor pro komentář.Můžete sledovat Bustu Rhymese výměna s jiným cestujícím, který byl svědkem incidentu v níže uvedeném letadle.

65 hip-hopových alb dosáhne v roce 2019 20 let

kanye west přes drátové video