Bryson Tiller odhaluje, proč odmítl podepisování s Drakeem

Bryson Tiller přešel od práce na částečný úvazek v UPS a Papa John k jednomu z nejžhavějších umělců ve hře. Tiller Trapsoul album bylo oporou na Plakátovací tabule graf a čísla nejsou náhodná - Tiller vyprodává místa po celé zemi. Značka Tiller, RCA, odborně uvedla na trh začínající superhvězdu a díky ní zpěvák vypadá chytře, když odmítl Drakea a OVO, aby podepsali jeho současnou dohodu.

„Připadalo mi to jako osud, který jsem měl podepsat s OVO,“ řekl Hot 97. „Vzpomínám si, že několik dní předtím, než jsem podepsal [do RCA], mi 40 zavolalo a bylo to jako:„ Člověče, tohle je ve skutečnosti skvělý obchod. Takovou dohodu jsem už dlouho neviděl. Myslel si, že bych to měl vzít. “Zpěvák „Don“ pak řekl, že mezi ním a Drakem nejsou žádné tvrdé city a že ho Drizzy pozval do klubu krátce poté, co podepsal smlouvu.Po zbytek rozhovoru vysvětlil Tiller své možnosti módy, jaké to je být svobodným otcem a být obejmut jako Rihanna a Justin Bieber.

V rozhovoru s XXL , Tiller vysvětlil, jak ho jeho strýc dostal k hudbě, a povzbudil ho, aby psal a dělal hudbu. Hrával ty super R & B skupiny z 90. let, řekl Tiller. Pak mi hrál Omarionův [ NEBO ] album a tehdy jsem řekl, že chci zpívat. Začal jsem psát písničky. Byli hrozní, ale já jsem dál psal.Tiller je uprostřed turné po 34 městech, které proběhne v březnu. Podívejte se na níže uvedená data.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let