Brockhampton Part se chová s členem skupiny Ameerem Vannem kvůli obviněním ze sexuálního zneužití

Brockhampton je mínus jeden hlas poté, co se rozešel s původním členem Ameerem Vannem po obvinění ze sexuálního zneužití, které bylo na umělce uvaleno počátkem tohoto měsíce.

Skupina zveřejnila prohlášení o této záležitosti na Twitteru v neděli (27. května). „Ameer již není v Brockhamptonu,“ začíná prohlášení. „Chceme se upřímně omluvit obětem zasaženým Ameerovým jednáním. Bylo nám lháno a je nám líto, že jsme nemluvili dříve. Netolerujeme zneužívání jakéhokoli druhu. To není řešení jejich utrpení, ale doufáme, že se jedná o krok správným směrem. “Skupina se rozhodla předčasně ukončit své turné. „Chystáme se zrušit zbývající data na našem současném turné po USA, abychom se vrátili domů a přeskupili se,“ uzavírá prohlášení.Bootování vychází z obvinění ze sexuálního zneužití, které před dvěma týdny učinila několik žen. Zpěvák Rhett Rowas, který říká, že chodila také s Vannem podepsal nároky . „Jsem v úplném šoku, že to konečně vyjde najevo, ale chodil jsem s ním a mohu potvrdit, že Ameer Vann z Brockhamptonu je emocionálně manipulativní a psychicky zneužívající. #MeToo, “napsala na Twitteru.

Pro jeho stranu, Ameer popřel tvrzení na Twitteru před pár týdny. „Přestože mé chování bylo sobecké, dětinské a nelaskavé, nikdy jsem nikomu trestně neublížil a nerespektoval jeho hranice,“ zveřejnil. 'Nikdy jsem neměl vztahy s nezletilou osobou ani jsem neporušil souhlas nikoho.'Člen Brockhampton Kevin Abstract se tímto problémem zabýval na Instagram Live ve středu (23. května). 'Nesouhlasím s ničím, k čemu Ameer připustil,' řekl. „A já jsem s ním o tom mluvil a já jsem mluvil s lidmi. A dostává pomoc jako minulý rok. “

Kev také odhalil nové album skupiny, Štěně , který má být vydán letos v létě, by mohl být odsunut. Skupina, kterou tvoří také Matt Champion, Merlyn Wood, Dom McLennon, Joba a Bearface, podepsala lukrativní smlouvu s RCA již v březnu.

Podívejte se níže na prohlášení o Ameerově propuštění ze skupiny a na Kevovy myšlenky.Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět