The Break Presents: Marc E. Bassy

Žijeme ve světě rostoucí hudební nejednoznačnosti. S umělci, jako jsou bývalí nováčci Ty Dolla $ ign a August Alsina, kteří stírají hranice mezi rapem a R&B, se objevila nová tvář, která kráčí hranici mezi žánry. Vstupte do Marc E. Bassy, ​​28letého zpěváka v Bay Area, který může okamžitě změnit toky.

Poté, co strávil pět let v popové kapele 2AM Club se sídlem v LA, vypukl Bassy sám v roce 2012 a kultivoval masivní sledování SoundCloudu a porovnávání s jinými oduševnělými bílými chlapci. Po vystoupeních hostů na turné The Red Ballroom Tour se Skizzy Marsem zpěvák dabovaný některými jako „White Drake“ právě upustil od svého nejnovějšího projektu, Východní Hollywood EP. Nabídka 9 skladeb je introspektivním pokračováním jeho mixu z roku 2014, Pouze básníci a výstava „jasnějšího a čistšího“ zvuku zpěváků.



„Mělo by vám jen trochu nahlédnout do toho, jaký je East Hollywood ve skutečnosti,“ řekl. „Rádi hodně experimentujeme a začleňujeme spoustu různých věcí. Máme spoustu živého vybavení. “



Pokud tedy hledáte oduševnělou atmosféru, která by fungovala jako soundtrack pro vaše letní provize, seznamte se s Marcem E. Bassym. - Sidney Madden

Název: Marc Griffin



Stáří: 28

Rodné město: Bay Area, Kalifornie

Vyrostl jsem na poslechu : Tupac a Tracy Chapman. Vážně. Mám rád hudbu bojovníka za svobodu. Vždy se mi to líbilo od malička. To je druh hudby, která mě inspirovala k dospívání. Velký vliv měli také rappeři z Bay Area. E-40, Mac Dre, začíná šest. Když jsem byl malý, vždy se mi líbil také Mac Mall. A jak jsem stárl, ovlivňovaly mě další druhy hudby. Hodně staré školy soulové hudby. „Soulová hudba 70. let. A D’Angelo měl velký vliv.



K hudbě jsem se dostal, když jsem byl nováčkem v Santa Cruz. A opravdu jsem si těžko představoval, že půjdu na vysokou školu a budu student. Takže jsem vypadl a byl jsem jako Fuck it, nechci jít. Chci založit rockovou kapelu. Jo, tak jsem začal zpívat a přestěhoval jsem se do LA.

Většina lidí neví: Zní to dnes divně, ale když jsem měl 13 let, zpíval jsem poezii. Pamatujete si Def Poetry Jam? Ten typ věci? Jo, tak jsem to udělal.

Ta sračka mi teď připadá nepříjemně. Když vidím lidi bouchnout poezii, dává mi to, ó můj bože, je mi za tebe tak trapně. Je to jen něco o tom, je to tak přehnaně emotivní, že je to trochu hrubé. Ale pokud jste v tom důvtipní, může to být opravdu úžasné. Když jsem to udělal, byl jsem pravděpodobně opravdu hrubý, protože mi bylo 13, ale byla tu ta věc, která se jmenovala Youth Speaks Teen Poetry Slam. Bylo to jako celonárodní a dostal jsem se do toho opravdu daleko a to je trochu, když jsem si začal uvědomovat, jak to souvisí s hip-hopovou hudbou. Tak nějak to začalo. A pak bych psal malé rapové písničky a pokaždé, když se objevila háková část, to byla vždycky moje věc, zpívat háček. Byl to tedy přirozený postup.

Můj styl byl srovnáván s: Chci říct, jen proto, že jsem běloch a hovno a někdy zpívám, lidé budou jako, zní to jako Justin Timberlake, ale pokud opravdu posloucháte, mezi mnou a další běloši, kteří zpívají soulovou hudbu. Ale lidé mě srovnávají se všemi. Všichni rappeři, kteří zpívají. Jako PartyNextDoor, Drake. Jakékoli srovnání je však podle mého názoru kompliment. Pokud to ale není, jako by mě srovnávali s Georgem Bushem nebo tak. [ Smích ]

Ne, myslím, že je rok 2015. Všichni teď zpívají. Každý rapper také zpívá. Ale klasifikuji se ... nevím, jsem oba. Rád dělám obojí. A neplánuji to, jako Oh, udělám tady 16 barů a pak přijdu s pěveckou částí. Je to něco, co se k písni hodí, jak se mohu nejlépe vyjádřit. Zpívá to jen vášnivě na řeč. Je to stejné. Je to jen jakkoli to vyjde.

Vynikající záznam nebo aktuální datum: Mám píseň s Kehlani. Říká se tomu „Zamkni to“. Je to jako moje největší skladba na mém SoundCloudu právě teď.

Kvůli tomu, jak se Kehlaniho kariéra rozběhla, mě díky tomu hodně lidí kontroluje. To je na internetu skvělá věc. Jako, ani jsem se nesetkal se Skizzym [Marsem], jen mě zasáhl a byl jako, mám rád vaši hudbu. Můžeš se do něčeho pustit ... a jo, Kehlani jednoho dne právě přišla do studia a já jsem byla jako, jo, je surová, pojďme udělat píseň a prostě to fungovalo. A bylo to předtím, než byla podepsána a stala se tak trochu tím, co dělá za poslední rok. Ale je skvělé se spojit a pracovat s novými lidmi a dát hudbu ven a vidět, jak se šíří.

Mým cílem v hip-hopu je: Mým konečným cílem je se vší vážností vložit do mé hudby skutečnou podstatu a je opravdu těžké se tam dostat, rád otevřít dveře, aby vás lidé poslouchali a ocenili. A nemůžete být kázání a já nechci být kázání. Nechci lidem říkat, jak mají žít svůj život, ale na světě se děje tolik sraček, kterým lidé nevěnují pozornost. Nikdo o tom ve své hudbě nepíše. A miluju, kde je právě teď hudba, ale kromě Tyho a Kendricka doslova není nikdo, na koho bych se mohl dívat. Ale jako by tam venku nikdo nemluvil o tom, co se děje ve světě v jejich hudbě.

[Jako] nerovnost příjmů, policejní brutalita. Stejně jako celá naše společnost se vrhá na sebe před našimi očima a nikdo v kultuře mládeže o tom neřekl ani si toho nevšiml. A to se ke mně vlastně dostává. Podívám se zpět, že se mi líbí, Tupac, Tracy Chapman, hudba bojovníků za svobodu je to, co mě vždy inspirovalo, takže v určitém okamžiku chci být tam, kde chci být.

Jsem další: Bob Marley.

Podívejte se na další hudbu Bassyho na jeho SoundCloud a následujte ho dál Cvrlikání a Instagram : @MARCEBASSY

Standout: 'Lock It Up' od Marca E. Bassyho s Kehlani

'Do You There' od Skizzyho Marse s Marcem E. Bassym

East Hollywood EP