The Break Presents: Maine Musik a T.E.C.

Baton Rouge zažil prchavé uznání na mainstreamové úrovni díky Boosie BadAzz a Kevinovi Gatesovi, ale město se v digitální éře stává skutečnou láhví. YouTube se stal hlavním odbytištěm místních umělců a pomáhá přilákat fanoušky i štítky.

YoungBoy Never Broke Again, který si v současné době užívá svobodu po propuštění z vězení, je nejznámější z nové plodiny rapperů Baton Rouge, přesto duo Maine Musik a T.E.C. může mít nejvyšší strop. Ti dva strávili nějaký čas v No Limit Records, než se vydali na vlastní pěst a našli větší úspěch jako nezávislí umělci.xxl nováček 2016 cypher mp3 ke stažení

Během posledních dvou let sledovalo duo exponenciální růst jejich profilů díky popularitě jejich hudebních videí. Zatímco vizuály jako „Ain't No Comin Down“ a „Go Crazy“ přitahují miliony zhlédnutí, Maine a T.E.C. se nepokouší představit žádné abstraktní myšlenky. Dvojice dává bod, aby to bylo jednoduché.Nemysli příliš tvrdě, říká Maine XXL jejich videí. Jděte s tím, co vás první napadne. Všechno bude v pořádku.

Ačkoli Maine a T.E.C. zveřejnili několik projektů a často spolupracovali, jejich správné uvedení jako dua bude jejich nadcházejícím Spider Nation mixtape. Páska nebude obsahovat žádné mega hvězdy, ale bude obsahovat vystoupení umělců, se kterými se setkali, jako například zesnulá Zoe Realla a BTY YoungN.Ta sračka tak šílená, T.E.C. říká o nedávných úmrtích Zoe a BTY. Oba zemřeli zády k sobě, než jsme tu fenu vůbec mohli odhodit.

S Spider Nation uvolněte hned za rohem 23. června, XXL měl možnost sednout si s Maine a T.E.C. dozvědět se více o talentovaných rapperech. Zde máte šanci poznat duo South Louisiana Přestávka .

Stáří: Maine Music, 23; T.E.C., 23Rodné město: Červená hůl

Vyrostl jsem na poslechu: Maine: Vyrostl jsem na poslechu Boosie BadAzze a mých bratranců, protože zvykli rapovat a hovno.

T.E.C .: Řekl bych také Boosie. The Hot Boys. Opravdu jsem do prdele s [Lil] Waynem tvrdý. To je jako můj oblíbený rapper.

Můj styl byl srovnáván s: Maine: Mám spoustu srovnání. Jsou jako: ‚Bude na nějakém Soulja Slim. Někdy je na nějakém pokorném [Mill] hovnu. “Jen rapuji. Miluju tohle.

T.E.C .: Niggové mě srovnávají se všemi. Získali své vlastní názory, jako by někdy byli jako my na nějaké hovno Boosie a Webbie, hovno Hot Boys.

Většina lidí neví: Maine: To opravdu milujeme. Myslím, že vědí, že se o hudbu staráme, ale to je opravdu vše, co máme. Nikdy to nepřestaneme dělat. Nemyslím si, že to lidé věděli, takže chci, aby to věděli. To je něco, co nikdy nepřestaneme dělat. Skutečný rozhovor, provádíme hodně výzkumu. Opravdu se soustředíme hlavně na to, co oči nevidí. Četli jsme hodně knih. Naše oblíbená kniha je Hle, bledý bílý kůň .

T.E.C. Mnoho lidí říká, že jsme vzlétli tak rychle a do prdele. Nevědí, jak dlouho spolu děláme tyhle sračky. [Dělali jsme tohle hovno, slyšeli jste mě? Chci jim dát vědět, že tuhle sračku děláme minutu tady, asi 10 let. “

Moje výjimečné záznamy nebo momenty k dnešnímu dni byly: T.E.C .: „Zblázněte se“. Ta děvka právě vzlétla! Raketová loď.

Maine: „Zblázněte se“ a „Fundu“.

T.E.C .: Ano, Fundu nám ukázal nějaké hovno. „Není No Comin Down,“ nemůžeme zapomenout na tu děvku, protože tehdy se všechno rozjelo.

Maine: Jo, to je virová senzace. To hru posralo.

T.E.C .: Odtamtud všechno, co jsme upustili, prostě milovali hovno.

Mým cílem v hip-hopu je: Maine: [ Zpívá ] Chci se jen posadit a spočítat tyto číslice. A chci se jen postarat o své děti. Jako [Young] Thug říká, chci jen peníze. Jen chci, abychom mohli žít.

T.E.C .: Nigga chce jen peníze, slyšíte? Nigga chce být pamatován a hovno, jako na nějakém Pacu. Jako naše hudba vždy být a to. Ale opravdu, nigga se snaží dostat trychtýřové koláče.

Budu další: T.E.C .: Jsme první my! Nic takového není. Říkám vám, že se chystáme získat zasranou zemi. Budeme prvními rappery, kteří získají naši vlastní zemi, a vy se můžete pokusit být další jako my. Snažím se jít dál než všichni, kteří přišli před námi. “

Maine: „Budeme další Batman a Robin. Hovno nikdy nezestárne. Niggové stále sledují Bat-man . Nezáleží na tom, kdo je hraje. Niggové stále sledují Bat-man , takže chceme, aby [zůstala síla]. “

keyshia ka'oir a svatba s hřívou gucci

Standouts: ‚Není No Comin Down '

'Zbláznit se'

'D.O.A.'

'Nalezeno'

'Mad For'

Viz Fanoušci Předpovědi pro hip-hopové písně, které budou vládnout v létě 2017