The Break Presents: Higher Brothers

Na únorovém večeru v Los Angeles mají Higher Brothers velké plány na své druhé vystoupení ve Spojených státech.

tupac album všechny oči na mě

Doufám, že se potápím poprvé! Říká KnowKnow, jedna čtvrtina čínské rapové skupiny XXL (tu noc bohužel nezasurfoval dav). Tato skupina, kterou tvoří také Psy.P, MaSiWei a Melo, vytváří historii jako jedna z největších čínských hip-hopových nadějí. Při srovnání s Migosem je Higher Brothers první mezinárodně uznávanou rapovou posádkou svého druhu v zemi.Umělci pořádají v zákulisí historické budovy Shrine Auditorium v ​​zákulisí LA v rámci turné Double Happiness spolu s dalšími umělci 88 Rising Richem Brianem, Joji a Keith Ape. A berou to v tuto chvíli. [Rap] mi zachránil život, říká MaSiWei. Kvůli rapu jsme měli turné po Asii. Kvůli rapu jsme z Čcheng-tu, malého města. Prošli jsme turné po Číně, turné po Asii a nyní jsme tady.Vyšší bratři měli dlouhou cestu, aby dosáhli svého současného stavu, pokoušeli se prolomit jazykové a geografické bariéry a najít obrovský úspěch ve Spojených státech. Dělají však pokrok - sichuanští mandarínští rapperi již spolupracovali s Famous Dex, Ski Mask the Slump God, Richie Souf, Jay Park a Keith Ape. Jedním z jejich dosud největších virálních okamžiků bylo reakční video, které ukazuje, jako Migos, Lil Yachty a Smokepurpp sledují a komentují skladbu skupiny Made In China od skupiny Famous Dex. Videoklip k písni a její reakční klip kombinovaly dosud více než 12 milionů zhlédnutí.

Bukunmi GraceRodáci z Chengdu v Číně MasiWei, Melo a Psy.P se poprvé setkali ve věku 18 let a budovali domácí studio, kde mohli na plný úvazek vytvářet hudbu. Začal se stěhovat jako součást většího rapového kolektivu s názvem CDC Rap House, než se setkal s KnowKnow přes Sina Weibo (ekvivalent Dálného východu Twitter). Sdíleli jsme navzájem písně, říká Masiwei. Poté jsme cestovali do Nanjingu a setkali se s [KnowKnow]. Byl tak mladý, právě promovaný. Pak přišel do Čcheng-tu a společně jsme si udělali nějaké [hudební] hovno.

Vyšší bratři si udrželi jistý šmrnc, když se dostali do sladkého místa rapové kultury, které přemosťuje východní a západní hemisféry. V roce 2016 začala skupina vlnit vydáním stejnojmenného prvního projektu, který přinesl únikovou píseň a video Black Cab. Debutové album Černá kabina klesly v květnu 2017 a neztrácely čas vydáváním nové hudby v roce 2018, již představily dvě EP - Cesta na západ a Typ 3 —V lednu a únoru tohoto roku.

Prozatím se však Higher Brothers zaměřují na přeměnu některých nových fanoušků na tento běh koncertů ve státech, který zahrnuje vitríny na SXSW koncem tohoto měsíce. Pokud nás znají, budou poslouchat naši novou hudbu, říká MasiWei o budoucích návštěvnících koncertů. Pokud nás neznají, budou sledovat naši show, sledovat nás a hledat „Vyšší bratři“.Seznamte se s Higher Brothers v nejnovější části hry XXL The Break. - Bukunmi Grace

Název: KnowKnow (také známý jako dz), MaSiWei, Melo, Psy.P

Stáří: Knowknow, 21; Psy.P, 23; Melo, 23; MaSiWei, 25.

Travis Scott Ptáci v pasti zpívají celé album McKnight

Rodné město: Knowknow, Nanjing, Jiangsu; MaSiWei, Chengdu, Sichuan; Melo, Chengdu, Sichuan; Psy.P, Chengdu, Sichuan;

Vyrostl jsem na poslechu:

Knowknow: Mým prvním a oblíbeným by byl Kendrick Lamar. Přiměl mě chtít přijít do L.A.

Psy.P: Čínský rapper MC HotDog.

Můj styl byl srovnáván s:

Psy.P: Komediální rappeři. Protože když zpočátku posloucháte, naše hudba nezní tak vážně, ale když to uděláme, myslíme to velmi vážně. Zní to jako komediální hudba, protože je velmi chladná a velmi uvolněná.

Většina lidí neví:

KnowKnow: Moji vlastní přátelé v mém rodném městě, všichni jsme měli rádi Kendrick Lamar. Ale nevědí, že jsem v LA. Teď nemám žádného ze svých starých přátel - jsem slavný.

Psy. P: Když spím, chrápám.

MaSiWei: Nekuřím, žádné cigarety, žádná tráva. Nelíbí se mi, jak to voní.

Melo: Býval jsem fotbalista. Byl jsem útočník, protože jsem běžel velmi rychle.

Moje výjimečná chvíle k dnešnímu dni:

šance rapper letní přátelé instrumentální

Psy. P: Můj první den v Americe.

Melo: V den, kdy jsem se rozhodl stát se rapperem. Opustil jsem práci a stal jsem se rapperem na plný úvazek. Myslím, že je to velký problém - předtím jsem pracoval pro zoo! Krmení zvířat. Bylo to nebezpečné, ale chladné.

Londýn na trati bez vlajky

Mým cílem v hip-hopu je:

Psy.P: Více peněz, nové hodinky, pěkné auto.

Melo: Lepší život.

MaSiWei: Peníze, sláva, respekt.

KnowKnow: Ballin ‘, krásné ženy, jídlo, velký dům. A VVS. Chci, aby na nás lidé nikdy nezapomněli.

Sledujte Higher Brothers dále Cvrlikání a SoundCloud .

Standouts:

Typ 3 EP

‚AD Milk '

'Vyrobeno v Číně'

rich homie quan rich as in spirit zip download

„5:30“

'WeChat'

'Nic špatného'

'Black Cab'

Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět