Bow Wow říká, že na své vůbec první turné dal Chrisa Browna, Trey Songze a Omariona

V dnešní době je internet na účet Bow Wowa hodně zábavný, ale ať se vám to líbí nebo ne, byla doba, kdy byl jednou z nejjasnějších hvězd v hip-hopu, s řadou hitů zhruba od roku 2000 do roku 2006. stejně pevné jako kdokoli jiný. Takže ne všechno, co říká, je flex - někdy jsou to pouze fakta.

Přesto se mohlo stát, že několik očí převrátilo oči, když Bow Wow, který byl nedávno zapojen do nešťastného pečení, naznačil, že je zodpovědný za to, že lidem jako Trey Songz, Omarion, Chris Brown a Ciara dali velkou pauzu. Řekl toho tolik během živého přenosu na Instagramu druhý den.„Nevěděli by ani polovinu těchto kluků, které dnes milují, kdyby to nebylo pro cestovní platformu Scream,“ říká Bow Wow ve videu přímého přenosu. „Dali jsme Trey Songze na jeho první turné. Omariona jsem dal na jeho vůbec první turné. Dal jsem Chrisa Browna na jeho vůbec první turné. Což bylo turné Scream. Ciara, [Ciařino] vůbec první turné bylo turné Scream. “Bow Wow dále říká, že si nemyslí, že by dlužil nic umělcům, o kterých se zmínil - kteří si s ním v minulosti byli docela blízcí - a že jen zdůrazňoval svou lásku k tomu, aby talentovaným lidem poskytoval příležitost zářit.

Zatímco komentáře Bow Wow se zdají být neškodné, ne-li něco jako pokorná chvála, je těžké říci, že nikoho diskredituje. Trigga přesto zůstal trochu zmatený tím, co řekl Bow Wow.„Titulek tohoto !!! ok ok, udělám to. Takže Bow řekl co teď? ' Songz napsal v titulku k nedávnému příspěvku na Instagramu. Můžete si poslechnout původní komentáře Bow Wow a uvidíte, co Trey Songz řekla v příspěvcích níže.

20 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 10 let