Bow Wow tvrdí, že končí s rapem, aby pracoval na GameStop

Bow Wowovi není cizí, když otevřeně sdílí své osobní boje online. Avšak poslední výbuch rappera nechal mnoho fanoušků znepokojených jeho blahobytem.

Brzy v pondělí ráno (30. července), bývalý 106 & Park Host vyložil příval tweetů, ve kterých vystřelil své kritiky, tvrdí, že se odchýlí od rapu a trvá na tom, že všechny své peníze předá fanouškům. Rant byl zřejmě vyprovokován uživatelem Twitteru, který sdílel, jak byli odstraněni z nočního klubu poté, co bez jejich vědomí nahráli Bow Wow a jeho přítelkyni.Krátce poté, co reagoval na dotyčný tweet, Bow vyrazil na tečnu. „Nenávidím také všechny ty zasrané blogery! Shaderoom, s kterým jsem kurva. VŠECHNY ostatní klábosíte nenávistné stránky * SADÍ VÁS! Pokračoval: SMASH NEBO PASS BULLSHIT, NECHCEL BY SOM Ošklivě, NAKUPUJEM U LANE BRYANT BITCHE EVER! FUCK YOU !, “napsal.Zatímco velká část chvástání byla mezitím smazána, Bow sdílel také několik svých příspěvků na Instagramu, ve kterých trvá na tom, že bude jezdit na svém nejcennějším majetku. Ima opustil všechny ty sračky, napsal. Dolů můj domov. Prodej všeho. A jděte do práce na herně. Asi bych byl nejšťastnější muž na světě. Vyměňte mé vozy a kupte si SNÍMAČ.

Rapper pokračoval a tweetoval: Dnes v hotovosti používám všechny své peníze. Takže pokud chcete nějaké peníze zdarma, můžete je mít všichni ... uvidíme, jestli si myslíte, že vás peníze dělají šťastnými.Bow se dobře věnoval svému slovu a sdílel snímek obrazovky, na kterém poslal fanouškovi $ 500 prostřednictvím služby Cashapp na Instagramu, ke které dal fotografii: „Dnes posílám fanouškům peníze! Nechci to. “

'Tyto peníze jsou zlé,' dodal. „Možná s tím můžete udělat něco dobrého ... užívejte si! Už jsem začal s hotovostními aplikacemi. Nemusíš mě mít rád, nebo mě milovat, prostě vím, že ti platím, lidi zpět za to, že vás všechno proběhlo. Dlužím vám. '

Bow Wow již dříve vyvolala určité obavy ze strany přátel a fanoušků kvůli některým prohlášením prostřednictvím Twitteru. V dubnu Moss tweetoval, že své nadcházející album pojmenuje Přinést , zpětné hláskování „sebevraždy“. To album ještě nedorazilo a on také škádlil další projekt Greenlight 6 který ještě neklesl.Nedávno však upustil od videoklipu ke své nové písni Pussy Talk. Podívejte se níže na ten vizuální a tweety Bow Wow.

Podívejte se na každou hip-hopovou píseň, která v roce 2018 trumfla na vrchol žebříčku Billboard 100