Boosie Badazz a Kevin Gates Squash Beef

Jakékoli špatné pocity mezi Boosie Badazzem a Kevinem Gatesem byly oficiálně dány k odpočinku, protože oba konečně zmáčkli své hovězí maso. Poté, co se jejich doprovod v roce 2016 dostal do rvačky, Boosie na Instagramu potvrzuje, že mezi ním a rodákem z Baton Rouge už není žádná špatná krev.

Zveřejnění nového videa na svou stránku rapper Baton Rouge říká, že hovořil s Gatesem o tom, jak ho přimět, aby vystoupil na Inaugural Boosie Bash v Louisianě 10. března. Badazz říká, že nedávno telefonoval s „2 telefony“ „rapper, a doufá, že se mu podaří dostat povolení k cestování včas pro speciální událost.Mluvil s Gatesem dříve, říká Boosie. Snažím se přimět toho chlapce, aby přišel k tomu Boosie Bashovi. Snažím se mu to vytáhnout. Musím toho muže nechat cestovat. Člověk musí platit daně.Nadcházející koncert má hvězdný seznam umělců, včetně YoungBoy Never Broke Again, Blac Youngsta a YFN Lucci. Když byl Gates propuštěn z vězení začátkem tohoto měsíce, vyžadoval by odcestovat povolení od soudce. Odpykal si devět měsíců 30měsíčního trestu za zatykač související se zbraněmi a nyní je pod povinným dohledem.

Pokud si pamatujete, Boosie a Gates týmy byly zapojeny do hádky v Derby Takeover Pt. Akce v Louisville v roce 2016. Napětí mezi nimi se datuje až do roku 2009 poté, co byla zavražděna Gatesova pobočka Nussie. Někdo tvrdil, že Boosie nařídil zásah Nussie, ale později byl v případu shledán nevinným.co je maska ​​mimo výzvu

Podívejte se na hřiště Boosie a přimějte Kevina Gatese, aby vystoupil v Boosie Bash ve F.G. Clark Activity Center v Baton Rouge v La. 10. března ve videu níže. Můžete si zakoupit vstupenky tady .

Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2017