Boosie BadAzz pokračuje ve vzpouře o tom, že dítě Dwyane Wade vyjde jako transsexuál

Boosie BadAzz se nebojí říci svůj názor, ale jeho nejnovější chvástání má některé lidi, kteří si myslí, že zašel příliš daleko.

V úterý odpoledne (18. února) skočil rapper Baton Rouge z La. Na svou stránku Instagram a rozhodl se sdílet své myšlenky na Dwyane Wade podporovat jeho 12leté dítě Zaya, které vyšlo jako transgender dívka .'Musím něco říct o tomhle sračku, brácho.' Dwyane Wade, šel jsi příliš kurva daleko, dawg, “řekl Boosie ve svém videu IG. 'To je muž.' 12letý. Ve 12 letech ani neví, co bude další jídlo. Zatím na to nemají hovno. V 16 letech se mohl setkat se ženou, cokoli, a zamilovat se do ní. Ale jeho čurák je pryč - jak se chystá - jako, Bruhe, jdeš příliš daleko, dawg. 'Dále do svého transfobního chvástání Boosie kritizoval legendu NBA za podporu genderové identity jeho dítěte.

'Neodřízni mu ptáka, Bruhe.' Jako, bruh, doopravdy, pokud gon ' buď gay, buď gay, “uvedl. 'Ale nestříhej mu ptáka, Bruhe.' Ne - a oblékni ho jako ženu, dawg. Je mu 12 let. Ještě tam není. Ještě neučinil svá konečná rozhodnutí. Neodřezávej mu zasraného ptáka, Dwyane Wade, Bruh. Ty zasraný trippine, dawgu. Trippin ‘dawg. Zakopáváš.Pro záznam, Wade nikdy neprozradil, že by Zaya podstoupila operaci změny pohlaví, pouze si přeje, aby jí říkali zájmena.

data vydání hip hopových alb 2016

Boosieho video vyvolalo na sociálních médiích spoustu reakcí. Většina lidí doporučila rapovému veteránovi, aby se staral o svých osm dětí a ne o Wadeovo dítě.

Není to poprvé, co Boosie uvedl několik kontroverzních poznámek. Minulý měsíc odhalil, že dovoluje svým bílým přátelům, aby mu říkali N-slovo.Níže se podívejte na chvástat Boosie BadAzz.

Podívejte se na 60 nejlepších hip-hopových mixů od roku 2000