Boosie BadAzz získává nový bláznivý řetězec vyrobený pro něj

Ledové řetězy a přívěsky s diamantovými hroty nejsou v rapové hře nic nového, ale Boosie BadAzz si právě udělal pozoruhodný vstup do historie kultury mimořádně luxusního opotřebení krku.

Boosie, který nedávno poslal internet do šílenství, když vyprávěl čas, ve kterém vešel do dvou mužů, kteří měli sex ve vězení, pověřil slavného IceMana Nicka, aby vyrobil světelný zlatý řetěz s nitkovým přívěskem vytvořeným na jeho vlastní podobu. Výsledek? Jedinečné umělecké dílo, které slouží jako špičkový módní doplněk.„Víš, že jsem kurva jen s těmi nejlepšími ... protože jsem nejlepší, 1up !!! #IfItDoneHitThenItAintByNick #DoneRight #TeamDoneRight @iceman_nick, “napsal nadšený Boosie v titulku ke svému příspěvku na Instagramu, který obsahuje video z procesu výroby řetězu.Ve výše uvedeném videu se Baton Rouge, umělec z La., Který nedávno vyskočil na remix na „Testimony“ od YFN Lucci, zdá být tak závratný, jak jen může kdokoli za cokoli získat, když zkouší svůj řetěz o Poprvé. Než však skutečně uvidíme dokončený řetěz, získáme podrobný pohled na vyrobený nadměrně honosný přívěsek.

Nemůžeme říci, že víme nebo rozumíme všemu, co se ve videu děje, ale vypadá to, že to nebyl snadný proces. Víme, že konečný výsledek je neuvěřitelný.Podívejte se na dvě samostatná videa z procesu výroby přívěsků a reakce Boosie na hotový výrobek v níže uvedených klipech. Nevíme, kolik ho jeho nové šperky stály, ale jeho žoviální výraz je k nezaplacení.

Zde jsou hip-hopové hudební festivaly 2017, které musíte vidět