Začátečník s kapucí Boogie Wit Da s ofsetem a Tygou: Poslechněte si novou píseň

Když se kapuce A Boogie Wit Da Hoodie chystá uvolnit své úsilí druháka, Mikina SZN rapper Highbridge vydal svůj další singl z projektu „Startender“.

Píseň s rappery „Taste“ a „Offset“, která je na špičce hitparád, vzdává hold ženám za mřížemi v newyorských klubech, které si v posledních letech osvojily jméno „startenders“.„Ano, shawty má zadek, právě má ​​břicho, jo,“ zpívá A Boogie ve svém podpisovém melodickém stylu při otevření trati a zdůrazňuje známé ‚tajemství ', že mnoho z těchto dám má afinitu k plastu chirurgická operace. 'Ano, začátečníci, běž to!'Na chytlavém háku A Boogie vzdává poctu kolegovi newyorskému rapperovi Maxi B, s odkazem na uvězněnou rapperovu diskovou stopu Jimovi Jonesovi od poloviny 00. let.

„Ó, nechala mě se toho dotknout v Miami! Ó, cítím se jako Biggavelli! ' zpívá.Ofset to na jeho verši trochu zrychluje a silně plivá: „100 v mém fanny, jo (Hunnid) / Rozběh motoru pro moji rodinu, hm!“

T-Raww svým veršem uzavírá stopu a vykřikuje mnoho svých vrstevníků. „Děvko, jsem číslo jedna jako já Nelly / A moje postel úplně bílá jako Belly,“ plivne. „A moje mrcha pro mě jezdí jako Remy (Remy) Poppin“ výstřely, kriminální život, Makaveli! “

Začátkem tohoto měsíce to odhalila společnost A Boogie Mikina SZN klesne 21. prosince. Úsilí druhého ročníku sleduje jeho debut v roce 2017, Větší umělec , který uváděl platinový singl 'Drowning' představující Kodak Black.Níže si můžete poslechnout „Startender“ A Boogie Wit Da Hoodie s Offsetem a Tygou.

Podívejte se na fotky ze zákulisí kapuce A Boogie Wit Da Hoodie z roku 2017 XXL Nováček střílet