Mikina s kapucí Boogie Wit Da se spojila s Donem Q pro video Floyda Mayweathera

V loňském roce se kapela A Boogie Wit Da Hoodie spojila s Donem Q pro vlastní verzi Young Thug 'Floyd Mayweather.' Oba spojili své síly, aby poskytli vizuální prvky pro svou spolupráci. Video se drží základů a diváky zavede na scénu, kde jsou rappeři vyvěšeni na parkovišti. Hlavním lákadlem je samotná píseň, kterou A Boogie pyšně zahajuje.

„Musel jsem ti přestat psát zpět / příliš mladý na zasranou přílohu / jsem jako motorkář s lupem / zipy na bundě jako já Michael Jackson / pokud mi vložíš nůž do zad, jo, slibuji to ; být kurva poslední / udělám hit každou stopu / každý, co udělám, říkám, že mám jednu / uvedení X na mapu / chybíš svému bývalému a zůstaneš se snažit ji najít / dal jsem jí D do zad / Udělal o tom skladbu, dal ji Drama, 'rapuje A Boogie.Boogie se po průlomovém roce 2016 snaží dosáhnout nových výšin. Jeho dalším krokem je projekt spolupráce se superproducentem Zaytovenem.A právě začíná, řekl A Boogie o své spolupráci se Zaytovenem. Právě teď mám pár funkcí s Young Scooter, jeden s [Lil] Bibby vyjde. Bude zavolán mixtape Artoven . Beru své jméno, Artist, a beru Zaytoven a dávám to dohromady.

Boogie také přísahá, že s Drakeem konečně na něčem společně budou pracovat v roce 2017. A i když se to nestane realitou, mladý umělec určitě vyrazí spoustu stop svým kamarádem PnB Rock.lyžařská maska ​​boha propadu a xxxtentacion

15 nejpodivnějších titulů alb hip-hopu