Mikina Boogie Wit Da Hoodie tvrdí, že svou dceru nevidí

{h1}

Hoodie Boogie Wit Da Hoodie má velký hudební úspěch, ale zjevně se potýká s problémy na domácí frontě. Bronxský rapper nedávno prohlásil, že nevidí svou dceru, která vycházela z odporu matky dítěte.

V neděli (17. Března) se konal Mikina SZN rapper naskočil na svůj Instagram Story a ventiloval se. 'Chybí mi Melody odee rn,' napsal. „Vypadá to, že se mi všechno snaží zabránit v tom, abych ji viděl. Nechci mluvit s nikým jiným než s ní. “Stejný sentiment sdílel i na Twitteru, když zveřejnil: „Veškerá ta skrytá bolest, kterou jsem prošel ... Chci jen vidět svou holčičku Melody.“Matka Melody, Ella Rodriguez, však vypráví jiný příběh. Reagovala na Boogieho výkřik vlastním příspěvkem na Instagram Story, kde zaznamenala jakýkoli náznak, že je na vině za to, že rapper není pravidelně se svou dcerou. 'Nevím, proč tento chlapec vysílal hovno, jako bych mu nedovolil vidět jeho dítě,' zveřejnila. „Není to moje chyba, počkej, až tě chytím, jak podvádím, abychom konečně mohli jít na turné, a teď to jen přinese Melody s vědomím, že už nechci přijít. Tento muž [pokouší se] se na mě vykašlat a zapojit mé dítě. “

zbohatnout nebo zemřít, snažit se štíhlý

Boogie a Rodriguez začali chodit před několika lety a v únoru 2017 přivítali na svět svou dceru Melody Valentine.Podívejte se na obě strany příběhu dramatu A Boogie's baby mama níže.

Podívejte se do zákulisí fotografií kapuce A Boogie Wit Da Hoodie z roku 2017 XXL Nováček střílet